szukaj w portalu Rynek i Sztuka MENU:
Aukcja Sztuki Współczesnej – FaceToFaceArt

Konkurs „RYNEK SZTUKI W MOIM MIEŚCIE”

24.04.2012

Magazyn

Rynek sztuki w moim mieściePortal RynekiSztuka.pl wraz z krakowskimi targami sztuki Kraków ArtExpo 2012, ogłaszają konkurs RYNEK SZTUKI W MOIM MIEŚCIE. Atrakcyjne nagrody czekają!

O co chodzi?

Uwaga wszyscy miłośnicy sztuki dawnej i współczesnej, przyjaciele polskiego street-artu i design’u, koneserzy malarstwa, rzeźby i fotografii, wielbiciele najbardziej nietuzinkowych kunsztów artystycznych!

Nieistotne, jaki rodzaj sztuki fascynuje Cię najbardziej, ważne, abyś potrafił go odnaleźć wśród otaczającej Cię rzeczywistości. Czy to wielkomiejskie głośne przestrzenie, czy wiejskie sielankowe pejzaże, każdy z nich kryje w sobie swoiste dzieła sztuki.

Wraz z nadchodzącą wiosną otwórz szeroko oczy i pomyśl, jak wygląda rynek sztuki w Twoim mieście ? Może masz okazję przeprowadzić wywiad z fascynującym Cię artystą, albo zrelacjonować niezwykłą ekspozycję? A może od dawna pragniesz sfotografować street-artowy mural bądź uwiecznić genialną instalację?

Teraz możesz się wykazać. Zachęcamy do uwieczniania wszystkiego co najpiękniejsze, najbardziej intrygujące i niesztampowe. Forma jak najbardziej dowolna: zabawa słowem bądź obrazem mile widziana.

Co do wygrania?

Nagrodą główną w konkursie jest dwudniowy pobyt w zespole dworsko-parkowym Dwór w Tomaszowicach (dwa noclegi ze śniadaniem) podczas Targów Kraków ArtExpo (1-3 maja 2012) oraz 4 podwójne zaproszenia na uroczystą kolację podczas majowych targów ArtExpo 2012, na którą zostali zaproszeni znani artyści i kolekcjonerzy.

Warunki przystąpienia do konkursu:

Jedynym warunkiem przystąpienia do konkursu jest polubienie nas na Facebook’u:

http://www.facebook.com/rynekisztuka

oraz zapisanie się do newslettera na portalu:

 www.rynekisztuka.pl

W newsletterze, można będzie znaleźć nie tylko interesujące informacje ze świata kunsztów artystycznych, ale również wszelkie szczegóły dotyczące naszego wiosennego konkursu.   Jeśli już to zrobicie, nie pozostaje Wam już nic innego, jak tylko szukanie natchnienia.

Pozostałe szczegóły konkursu RYNEK SZTUKI W MOIM MIEŚCIE:

  • Konkurs startuje 10 kwietnia 2012 i potrwa do 27. kwietnia 2012. Artykuły należy przesyłać na adres: redakcja@rynekisztuka.pl, filmy i fotorelacje należy przesyłać na nośnikach CD i DVD na adres redakcji: Media&Work Agencja Komunikacji Medialnej, ul. Gen. Stefana Grota-Roweckiego 168, 52-214 Wrocław z dopiskiem KONKURS PORTAL RYNEK-SZTUKI.PL
  • O wyborze zwycięzcy zadecyduje jury w składzie: redakcja portalu rynek-sztuki.pl (redaktor naczelna Anna Niemczycka-Gottfried oraz redaktorzy: Olga Pisklewicz i Paulina Pajączkowska)
  • Lista zwycięzców zostanie przekazana organizatorowi, który z każdym ze zwycięzców będzie kontaktował się indywidualnie
  • Po rozstrzygnięciu konkursu portal Rynek-Sztuki.pl zastrzega sobie prawo do publikacji nadesłanych materiałów, a także ich skracania, redagowania, cytowania etc., z zachowaniem wszystkich praw autorskich. Zapraszamy do zapoznania się z REGULAMINEM KONKURSU.

Życzymy powodzenia!!!

szukaj wpisów które mogą Cię jeszcze zainteresować:

Dodaj komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Magazyn

Magazyn

Nowość - Magazyn portalu RynekiSztuka.pl

Pobierz Magazyn Pobierz Raport 2017
MENU: