szukaj w portalu Rynek i Sztuka MENU:

RAPORT RYNEK SZTUKI 2012

14.01.2013

Raport rynek sztuki

Najważniejsze wydarzenia w sztuce minionego roku. Globalne trendy i tendencje na rynku dzieł sztuki. Szanse i zagrożenia dla polskiego rynku sztuki. Portal rynekisztuka.pl, w ramach podsumowania najistotniejszych wydarzeń, wydaje RAPORT RYNEK SZTUKI 2012.

Raport zawiera kalendarium uwzględniające najistotniejsze wydarzenia artystyczne w Polsce i na świecie, podsumowanie tendencji rynkowych w sztuce, prognozy na rok 2012 oraz zestawienie najwyższych sprzedaży aukcyjnych ubiegłego roku.

POBIERZ RAPORT RYNEK SZTUKI 2012

Naszym głównym założeniem było zgromadzenie rzetelnych informacji związanych z wydarzeniami artystycznymi na przestrzeni roku 2012, podsumowanie aktualnych trendów i tendencji rynkowych. – tłumaczy KamaWróbel, redaktor portalu RynekiSztuka.pl.

————-

-Poprzez swoje działania pragniemy dotrzeć nie tylko do mediów czy placówek twórczych. Ważny jest dla nas również pojedynczy odbiorca współczesnego rynku sztuki: kolekcjoner i pasjonat. – podkreśla Olga Pisklewicz, redaktor portalu RynekiSztuka.

————-

Nasi czytelnicy będą mieli okazję samodzielnie prześledzić zmiany w kontekście globalnym, jakie dokonały się na przestrzeni minionego roku. Miłośnicy sztuki znajdą w publikacji kalendarium uwzględniające najistotniejsze wydarzenia artystyczne w Polsce i na świecie, podsumowanie tendencji rynkowych w sztuce, prognozy na rok 2012 oraz zestawienie najbardziej spektakularnych wyników aukcyjnych. – mówi Anna Niemczycka-Gottfried, redaktor naczelna portalu RynekiSztuka.pl.

szukaj wpisów które mogą Cię jeszcze zainteresować:

Dodaj komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Magazyn

Magazyn

Nowość - Magazyn portalu RynekiSztuka.pl

Pobierz Magazyn Pobierz Raport 2017
MENU: