szukaj w portalu Rynek i Sztuka MENU:
STALOWA

Czułość przestrzeni – fotorelacja z wernisażu

12.06.2017

Aktualności, Polska: wydarzenia

W dniu 30 maja 2017 o godzinie 19.00 odbył się wernisaż wystawy „Czułość przestrzeni” w budynku Instytutu Weterynarii w Warszawie, w którym obecnie mieści się siedziba Orkiestry Sinfonia Varsovia.

Przybyłych gości powitali organizatorzy wystawy  Dyrektor Orkiestry Sinfonia Varsovia,  Pan Janusz Marynowski oraz Agnieszka Niedźwiecka, właścicielka galerii sztuki Po Prawej Stronie Wisły.
Wystawa prezentuje prace ośmiu artystów: Tomasza Awdziejczyka, Edyty Dzierż, Anny Kopijer, Piotra Młodożeńca,  Rolanda Piechowskiego, Aleksandry Supińskiej, Karoliny Szeląg oraz Anny Wolskiej, którzy zmierzyli się z tematem „przestrzeń”.

Wystawa pokazuje przestrzeń  zarysowaną kolorem i rytmem, przestrzeń duchową, przestrzeń trójwymiarową w postaci  instalacji, przestrzeń naznaczoną instynktem, stosunkiem wzajemnych relacji w przyrodzie ożywionej.
Do wystawy ukazał się katalog z bardzo ciekawym tekstem Olgi Kłosiewicz, przywołujący różnego rodzaju odniesienia  do opisu i wyobrażeń przestrzeni.

Wystawie towarzyszą wykłady oraz dla dzieci i młodzieży warsztaty z grafiki.

Rynekisztuka.pl

szukaj wpisów które mogą Cię jeszcze zainteresować:

Dodaj komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Rabort Rynek i Sztuka

Raport Rynek Sztuki 2016

Szósta edycja Raportu Rynek Sztuki, przygotowana przez redakcję największego serwisu dla kolekcjonerów i inwestorów – Rynekisztuka.pl

Zobacz więcej Pobierz (pdf)
MENU: