szukaj w portalu Rynek i Sztuka MENU:
AUXIONER
Ładowanie Wydarzenia

Wszystkie Wydarzenia

  • To event minęło.

9. Aukcja Sztuki Współczesnej

Kategorie wydarzeń:

07.06.2014 - 19:00
23:00

9 Aukcja Sztuki Współczesnej, organizowana przez Dom Aukcyjny DNA, odbędzie się w sobotę 7 czerwca o godz. 19:00 w budynku Sky Tower we Wrocławiu. Na czerwcowej aukcji będą przedstawione dzieła wielu uznanych młodych artystów, w tym prace Grzegorza Klimka, Violi Tycz, Marcina Painty, Anny Sikory, Lenki Kubicy i wielu innych.

Nowością i miłą niespodzianką w trakcie aukcji będzie prezentacja rzeźb i plastyki przestrzennej.  Do tej pory Dom Aukcyjny DNA patronat rynekisztuka.plskupiał się głównie na malarstwie i rysunku, ale tym razem postanowił dać również szansę artystom, którzy tworzą piękną sztukę trójwymiarową.

9 Aukcja Sztuki Współczesnej niewątpliwie będzie wyjątkowym wydarzeniem na artystycznej scenie Wrocławia. Jest to bowiem niecodzienna szansa na zdobycie unikatowych dzieł sztuki, które z pewnością będą cieszyć oko i duszę, a także mogą stać się dobrą inwestycją oraz uczynić wyjątkowymi wnętrza domu czy biura.

Udział w aukcji jest darmowy, więc każdy miłośnik sztuki może stać się aktywnym uczestnikiem tego wydarzenia i poczuć dreszczyk emocji podczas licytacji wymarzonego dzieła.  Licytacja zarówno obrazów, jak i rzeźb zaczyna się już od 500 złotych.

Już od 31 maja obrazy można oglądać na wystawie przedaukcyjnej w Galerii DNA. Zainteresowani uczestnictwem w aukcji proszeni są o wcześniejszą rejestrację na stronie www.da.dnagallery.pl.

źródło: materiały organizatora

Szczegóły

Data:
07.06.2014
Godzina:
19:00 - 23:00
Kategorie wydarzeń:

Organizator

Dom Aukcyjny DNA

Miejsce

Galeria DNA (Salon Ekspozycyjny Sky Tower)
ul. Powstańców Śląskich 95
Wrocław, 53-332
+ Google Map
Telefon:
+ 48 (71)797 80 78
MENU: