szukaj w portalu Rynek i Sztuka MENU:
Aukcja Fotografii – FaceToFaceArt
Ładowanie Wydarzenia

Wszystkie Wydarzenia

  • To event minęło.

ART FRESH FESTIVAL 9

Kategorie wydarzeń:

11.03.2018 - 11:00
19:00

1 dzień – 70 artystów!
Celem Art Fresh Festival jest promocja artystów wśród krajowych i międzynarodowych pasjonatów, kolekcjonerów oraz przedstawicieli galerii sztuki. AFF jest od 2010 roku, wspólnym przedsięwzięciem artystów, organizacji International Friends of Warsaw oraz dyrekcji ​Sheraton Warsaw Hotel​ .

Art Fresh Festival to miejsce spotkania zarówno studentów uczelni artystycznych jak i twórców posiadających już znaczny dorobek artystyczny. Jak sama nazwa festiwalu wskazuje – nie zabraknie artystycznej świeżości! W tym roku podczas festiwalu artyści z Polski i zagranicy zaprezentują swoje prace w następujących dziedzinach: malarstwo, fotografia, ilustracja, grafika, rzeźba i ceramika
11 marca będzie można nie tylko zapoznać się z twórczością uczestników i zorientować w najnowszych trendach w sztuce, ale także porozmawiać z artystami, nawiązać współpracę czy nabyć prace bezpośrednio od twórców.

W ramach wydarzeń towarzyszacych przewidziane są  warsztaty prowadzone przez VeryWall. W godzinach 12:00 – 14: 00 oraz 15:00 – 18:00 odbędą się zajęcia z techniki dekoracyjnej malarstwa ściennego Sgraffito oraz Ebru – sztuki malowania na wodzie.

 

fot. góra: Materiały prasowe Art Fresh Festival

Rynekisztuka.pl

 

Szczegóły

Data:
11.03.2018
Godzina:
11:00 - 19:00
Kategorie wydarzeń:

Miejsce

​Sheraton Warsaw Hotel​
Bolesława Prusa 2
Warszawa, mazowieskie 00-493 Polska
+ Google Map
MENU: