szukaj w portalu Rynek i Sztuka MENU:
AUXIONER
Ładowanie Wydarzenia

Wszystkie Wydarzenia

  • To event minęło.

I edycja Art Business Festival – Architektura & Design

Kategorie wydarzeń:

04.12.2015 - 10:00
06.12.2015 - 16:00

Od 4. do 6. grudnia 2015 r. w Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie trwać będzie festiwal Art Business. Pierwsza edycja wydarzenia skierowana jest przede wszystkim do pasjonatów architektury i designu. 

patronat_medialny_rynekisztukaFundacja Studenckie Forum Business Centre Club zaprasza do udziału w pierwszej odsłonie projektu „Art Business Festival”, którego głównym celem jest propagowanie przedsiębiorczych postaw wśród młodych artystów i pasjonatów dziedzin sektora kreatywnego.

Art Business Festival, źródło" materiały organizatora

Art Business Festival, źródło” materiały organizatora

Pierwsza edycja festiwalu pod hasłem „Architektura & Design”, odbędzie się 4-6 grudnia 2015 r. w Krakowie i będzie miała na celu przekazanie praktycznej wiedzy studentom szkół i uczelni artystycznych, ich absolwentom oraz pasjonatom architektury i designu, którą będą mogli wykorzystać w życiu zawodowym.

„Art Business Festival” to 3 dni, wypełnione po brzegi inspirującymi ludźmi, ciekawymi warsztatami oraz prelekcjami, dzięki którym uczestnicy dowiedzą się m.in. jak założyć i rozwinąć własną działalność gospodarczą, czym jest projektowanie usług, jak promować swoją twórczość i które targi designu wybrać oraz jak się na nich zaprezentować, aby osiągnąć sukces. Nie zabraknie również autorytetów z dziedziny designu – Gosia i Tomek Rygalikowie oraz architektury – Krzysztof Ingarden, którzy zechcą podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem z uczestnikami festiwalu.

Udział w wydarzeniu  jest bezpłatny; jedynym warunkiem jest zapisanie się poprzez formularz zgłoszeniowy na stronie internetowej festiwalu – www.artbusinessfestival.pl

Fundacja Studenckie Forum Business Centre Club jest organizacją studencką zajmującą się kształtowaniem postaw przedsiębiorczych wśród młodych Polaków. Swoimi działaniami inspiruje, edukuje oraz motywuje ludzi pokazując, że aktywność, odwaga i własna inicjatywa są drogą do osiągnięcia sukcesu.

Patron honorowy: Akademia Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie
Partnerzy główni: Biuro Karier ASPfirma Deante
Partner wspierający: Krakowskie Szkoły Artystyczne

ART BUSINESS FESTIVAL
Czas trwania: 4-6 grudnia 2015 r.
Miejsce: Akademia Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie
pl. Jana Matejki 13, Kraków

Szczegóły

Początek:
04.12.2015 - 10:00
Koniec:
06.12.2015 - 16:00
Kategorie wydarzeń:

Miejsce

Akademia Sztuk Pięknych w Krakowie
pl. Jana Matejki 13
Kraków, Polska
+ Google Map
MENU: