STALOWA

  • To event minęło.

STALOWA Jesienna Aukcja Internetowa

,

Listopad 3 - 15:00
Listopad 12 - 21:00

Jeszcze do 12 listopada potrwa STALOWA Jesienna Aukcja Internetowa. Wśród artystów których prace są prezentowane na aukcji, znajdziemy wielu młodych, nowych i oryginalnych twórców, ale także osoby z już ugruntowaną pozycją na rynku.

Swoje prace na aukcję przekazali także artyści, którzy od lat współpracują z Galerią STALOWA, m.in. Paweł Słota, Justyna Kabala czy Tomasz Karabowicz.

STALOWA Jesienna Aukcja Internetowa to 85 oryginalnych prac, których ceny wywoławcze zaczynają się już od 550 zł. Aukcja potrwa do 12 listopada do godziny 21.00.

fot. (góra) Justyna Kabala – Żółci zazdrośnicy, 2013, olej, płótno; źródło: Galeria Stalowa

Początek:
Listopad 3 - 15:00
Koniec:
Listopad 12 - 21:00
,

Miejsce

Galeria STALOWA
Stalowa 26
Warszawa, mazowieckie Polska
+ Google Map