szukaj w portalu Rynek i Sztuka MENU:
Ładowanie Wydarzenia

Wszystkie Wydarzenia

  • To event minęło.

Sztuka na/d/ sztuki – V.A.Gallery Poland

Kategorie wydarzeń:
,

Maj 12 - 11:00
18:30

Darmowy

W niedzielę 12. maja w V.A.Gallery Poland – galerii mieszczącej się w Wysogotowie na terenie firmy Metalmex – odbędzie się pierwsza edycja projektu „Sztuka na/d/ sztuki”.

W jednym dniu i w jednym miejscu, w godzinach od 11.00 do 19.00 zaprezentowane zostaną różne gatunki sztuki współczesnej, od malarstwa i grafiki, poprzez fotografię, rzeźbę, aż po szkło artystyczne – autorstwa zarówno młodych twórców, jak i tych o ugruntowanej już na rynku pozycji. „Sztuka na/d/ sztuki” to projekt bez limitów i jakichkolwiek ograniczeń, dedykowany Wszystkim Wielbicielom Sztuki bez względu na wiek, posiadaną w tym zakresie wiedzę czy zasobność portfela.

Wydarzenie będzie miało formułę targów i charakter imprezy otwartej i bezpłatnej, na której oprócz podziwiania i nabywania polskiej sztuki współczesnej w różnych jej obliczach, będzie można porozmawiać z jej twórcami, zasięgnąć porady, czy też rozwiać wszelakie wątpliwości. Wystawcami będą między innymi: Ewa Jasek, Dariusz Żejmo, Sylwester Chłodziński, Beata Pflanz, Renata Brzozowska, Magdalena Serwin, Grzegorz Pawłowski, Sebastian Pietkiewicz, Maciej Mańkowski, Hanna Styczyńska, Dariusz Kamys, Krystyna Małecka, Hanna Kłopotowska, Tomasz Perlicjan, Jolanta Kontek, Norbert Sarnecki, Dominika Rumińska, Daria Wiercioch, Darek Łukasiewicz, Radosław Barek, Dariusz Miliński, Monika Kolosz, Agencja Dagma Art.

Od 7 lat V. A. Gallery Poland, promuje, edukuje i uwrażliwia, w programie wydarzenia nie zabraknie też aspektów edukacyjnych – na odwiedzających czekają warsztaty rodzinne- czyli ARTtworzenie oraz PUZZLOMANIA i ciekawe prelekcje – kulminacyjnym momentem będzie godzina 16.00.

Wydarzenie „Sztuka na/d/ sztuki” jest kolejnym nieszablonowym projektem V.A. Gallery Poland i odpowiedzią na wzrastające zainteresowanie sztuką. Cieszymy się, że przybywa osób, które tak jak i My nie wyobrażają sobie świata otoczonego przedmiotami spełniającymi tylko funkcje użytkowe, świata pozbawionego sztuki, czegoś co po prostu jest, czegoś zaskakującego, urzekającego, skłaniającego do refleksji, wywołującego emocje.

Jesteśmy pewni, że projekt „Sztuka na/d/ sztuki” gwarantując potencjalnym odbiorcom szeroki wybór dzieł współczesnych twórców wpisze się na mapę eventową rodzimego rynku sztuki.

12. maja 11.00- 19.00, Wysogotowo, Wierzbowa 162 ZAPRASZAMY

Szczegóły

Data:
Maj 12
Godzina:
11:00 - 18:30
Koszt:
Darmowy
Kategorie wydarzeń:
,
Strona www:
https://www.va-gallery.pl/

Miejsce

V.A. Gallery Poland
ul. Wierzbowa 162
Poznań-Wysogotowo, 62-081 Polska
+ Google Map
MENU: