szukaj w portalu Rynek i Sztuka MENU:
AUXIONER Adam Myjak
Ładowanie Wydarzenia

Wszystkie Wydarzenia

  • To event minęło.

TIME IS ON MY SIDE – wystawa Adama Machino w Galerii Kuratorium

Kategorie wydarzeń:

13.10.2016 - 18:00
27.10.2016 - 18:00

TIME IS ON MY SIDE to kolejna wystawa Adama Machnio prezentująca ekspresjonistyczne prace artysty, w których opowiada o minionych i nadchodzących wydarzeniach z życia.

Adam Machnio „Machino” należy do artystów poszukujących i trudno przyporządkować go konkretnym nurtom w Patronat Medialny RiSZsztuce. Jego prace emanują autentyzmem i silną potrzebą wyrażenia siebie. Mocne przesłanie, posiadające znamiona chaosu, przywodzi na myśl cierpienie związane z bezwzględnością i pędem dzisiejszego świata. Artysta poszukuje za pomocą kolorów, elementów abstrakcyjnych, niekiedy słów czy fraz. Stosuje techniki kolażu (wykorzystuje gazety, elementy kolorowych płócien, inne faktury). Ingerencja w przestrzeń obrazu nadaje mu powagi i umacnia przekaz abstrakcji, dając jednocześnie świadectwo solidnemu warsztatowi artysty. Wielobarwność prac w wielu technikach malarskich umiejętnie wplata się w gradację stonowanych kolorów. Perspektywa przypomina niekiedy widok ziemi z lotu ptaka, sprawiając wrażenie dystansu.

Anna Madejska i Paulina Dmitruk – Galeria Uległa

Od artysty:
Wszystko w fizyczności powstaje poprzez moc skupionej myśli. Znajduję się więc w świadomym, twórczym punkcie rzeczywistości. Moim celem jest być szczęśliwym będąc tym kim się jest, mając to co się posiada i jednocześnie zachowując chęć na więcej. To optymalny punkt – stać na krawędzi tego co nadchodzi, odczuwać ożywienie i optymistyczne oczekiwanie, a być jednocześnie wolnym od uczucia niecierpliwości, zwątpienia czy braku własnej wartości. Wiara, zrozumienie i właściwa identyfikacja osobistych doświadczeń pozwalają skracać czas pomiędzy narodzinami pragnienia, a jego manifestacją w rzeczywistości. ” 

Galeria Kuraotrium, Sienna 43a
Wernisaż: 13.10.2016 godz. 18.00
Wystawa: 14.10 – 27.10.2016

Szczegóły

Początek:
13.10.2016 - 18:00
Koniec:
27.10.2016 - 18:00
Kategorie wydarzeń:

Miejsce

Galeria Kuratorium
Sienna 43
Warszawa, Polska
+ Google Map
MENU: