szukaj w portalu Rynek i Sztuka MENU:
Artekspozycje – niedźwiedzie i niedźwiadki
Ładowanie Wydarzenia

Wszystkie Wydarzenia

  • To event minęło.

Wystawa grafiki cyfrowej Leszka Żebrowskiego

Kategorie wydarzeń:

20.01.2015 - 08:00
17:00

Darmowy

patronat rynekisztuka.plGaleria Sztuki Zamek w Szczecinku zaprasza na wystawę grafiki cyfrowej artysty plastyka, profesora Akademii Sztuki w Szczecinie Leszka Żebrowskiego. Wernisaż odbędzie się 30 stycznia godz. 18:00 w Centrum Konferencyjnym przy ul. Mickiewicza 2 w Szczecinku.

Leszek Żebrowski jest rodowitym szczecinianinem. W swoim rodzinnym mieście ukończył Liceum Sztuk Plastycznych by potem do niego wrócić po pięcioletnich studiach w Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku. Najbardziej rozpoznawalny jest, jako autor ponad 400 plakatów wydanych drukiem w dużych nakładach na ogół związanych z kulturą.

 

 

Promował swoją twórczość na ponad 70 wystawach indywidualnych nie tylko w Polsce. Brał udział w ponad 200 wystawach zbiorowych na ogół w dziedzinie plakatu na wszystkich kontynentach oprócz Antarktydy.

Jest laureatem ponad 30 nagród i wyróżnień miedzy innymi na najważniejszych przeglądach plakatu w Moskwie, Teheranie, Mons, Charkowie, Warszawie, Rzeszowie i Oświęcimiu. W Akademii Sztuki w Szczecinie jest kierownikiem katedry Projektowania Graficznego w Szczecinku jest to jego druga wystawa indywidualna. Tym razem zaprasza nas na wystawę grafiki cyfrowej.

Szczegóły

Data:
20.01.2015
Godzina:
08:00 - 17:00
Koszt:
Darmowy
Kategorie wydarzeń:
Strona www:
http://www.zamek.szczecinek.pl/wystawa-grafik-leszka-%C5%BCebrowskiego.html

Miejsce

Galeria Sztuki Zamek
ul. Mickiewicza 2
Szczecinek, Polska
+ Google Map
Telefon:
512 489 514
Strona internetowa:
http://zamek.szczecinek.pl/galeria-sztuki-zamek/
MENU: