AUXIONER Adam Myjak

  • To event minęło.

XXXII STALOWA Aukcja Sztuki Aktualnej

Kwiecień 11 - 12:00
Kwiecień 16 - 19:00

Galeria STALOWA zaprasza do udziału w XXXII STALOWEJ Aukcji Sztuki Aktualnej, 16 kwietnia 2018 r. (poniedziałek), godz. 19:00 do siedziby Galerii STALOWA, przy ul. Stalowej 26 w Warszawie oraz na portal stalowa.onebid.pl.

Podczas aukcji Galeria STALOWA zaoferuje Państwu kilkadziesiąt ciekawych prac młodych, jak również uznanych twórców w bardzo atrakcyjnych cenach wywoławczych.

Wystawa przedaukcyjna trwa od 11 do 16 kwietnia 2018, Galeria STALOWA,  ul. Stalowa 26, Warszawa, otwarta od poniedziałku do piątku: 12.00 – 19.00 oraz w soboty: 12:00-17:00.

fot. (góra) Magdalena Purol Trigo Num 4, 2014 olej, płótno 70 x 70 cm.

Początek:
Kwiecień 11 - 12:00
Koniec:
Kwiecień 16 - 19:00

Miejsce

Galeria STALOWA
Stalowa 26
Warszawa, mazowieckie Polska
+ Google Map