szukaj w portalu Rynek i Sztuka MENU:
Ładowanie Wydarzenia

Wszystkie Wydarzenia

  • To event minęło.

Zoom na Szczecin II – Barwne Konstelacje świata 2019

Kategorie wydarzeń:

Kwiecień 12 - 10:00
Maj 6 - 18:00

Zoom na Szczecin II Barwne konstelacje świata To wystawa sztuki pozytywnej w pięknej Filharmonii w Szczecinie. Artyści opisują kolorem, prowokują tematem, inspirują ideą. Zobacz sam, zachwyć się i ciesz!

Wystawa Barwne konstelacje świata jest drugą z cyklu Zoom na Szczecin. Prezentuje twórczość dziesięciu młodych artystów z Polski, którzy sztuką budują pozytywne emocje. W taki sposób malarze dzielą się osobistymi przeżyciami
i wyrażają swoje przemyślenia. Odważnie mówią o sprawach małych i dużych. Wyciągają wnioski z minionych zdarzeń. Eksperymentują z formą i techniką. Oddziałują kolorem i fakturą. Skłaniają do dyskusji. Pragną naszej uważności i wrażliwości. Wszystko po to, byśmy zmysłami lepiej poznawali świat, siebie i innych. Zoom na Szczecin II Barwne konstelacje świata to wielowątkowa i kolorowa opowieść o świecie i człowieku, w której znajdujemy pozytywne rozwiązania. Na szczęście! Wszyscy przecież pragniemy żyć w dobrym świecie.

Wernisaż wystawy odbędzie się 11 kwietnia 2019 roku o godzinie 19.00, Poziom 4. Filharmonii im. M. Karłowicza w Szczecinie.

Kuratorem wydarzenia jest Jolanta Gramczyńska.

Szczegóły

Początek:
Kwiecień 12 - 10:00
Koniec:
Maj 6 - 18:00
Kategorie wydarzeń:
Strona www:
www.sztukawszczecinie.pl

Miejsce

Filharmonia im. M. Karłowicza w Szczecinie
Małopolska 48
Szczecin, 70-515 Polska
+ Google Map
Strona internetowa:
https://filharmonia.szczecin.pl/pl
MENU: