szukaj w portalu Rynek i Sztuka MENU
KURSY ONLINE DUŻY

Przegląd sztuki: re:wizje sztuki 5.

02.12.2011

Magazyn

re:wizje w 2011, to re:wizje sztuki. Piąta, jubileuszowa odsłona popularnego multidyscyplinarnego przeglądu sztuki, odbywa się w tym roku pod nową nazwą i w zmienionym kształcie.

re:wizje sztuki 5 to jeden intensywny dzień i kilkanaście projektów artystycznych tworzonych poza publicznymi instytucjami lub bez stałego źródła finansowania. W tym roku prezentujemy nie tylko dzieła powstałe w Warszawie, ale także projekty z innych miejsc Polski i z zagranicy, a więc takie, których warszawska publiczność nie miała okazji zobaczyć.

[vsw id=”szw5EuXrMUU” source=”youtube” width=”600″ height=”450″ autoplay=”no”]

re:wizje sztuki 5 po raz pierwszy mają temat przewodni. W tym roku jest to pytanie: „Po co nam sztuka?”. Wszystkie projekty zorganizowane są więc wokół pytania o miejsce sztuki w życiu społecznym i publicznym, jej funkcję, znaczenie, sens. Tegoroczna edycja jest otwartą dyskusją nad kondycją artystyczną, ale także sytuacją finansową projektów i ich twórców.

Zagadnienie znaczącej nieobecności sztuki podejmują nie tylko same projekty, ale również sposób ich prezentacji. Otwarte dla widzów próby, spotkania z twórcami oraz projekty work in progress to kolejne nowe elementy tegorocznych re:wizji.

re:wizje sztuki 5.
03.12.2011 PKiN, godz. 16.00-24.00
Warszawa

szukaj wpisów które mogą Cię jeszcze zainteresować:

Dodaj komentarz:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Magazyn

Kursy online

Odwiedź sklep Rynku i Sztuki

Zobacz nasze kursy Zobacz warsztaty o sztuce

Zapisz się do naszego newslettera

Zapisując się na newsletter zgadzasz się z regulaminem portalu rynekisztuka.pl Administratorem danych osobowych jest Media&Work Agencja Komunikacji Medialnej (ul. Buforowa 4e, p. 1, p-2-5, 52-131 Wrocław). Podanie danych jest dobrowolne. Zgoda na otrzymywanie informacji handlowych może zostać wycofana w każdym czasie. Więcej informacji na temat danych osobowych znajduje się w Polityce prywatności.