szukaj w portalu Rynek i Sztuka MENU
KURSY ONLINE DUŻY

Majówka w Muzeum Współczesnym Wrocław

26.04.2012

Magazyn

Muzeum Współczesne Wrocław zaprasza wszystkich chętnych na majówkę,  która odbędzie się na dziedzińcu schronu przy Placu Strzegomskim. Otwarciu sezonu letniego Klubu Muzeum będą towarzyszyć warsztaty przeznaczone  zarówno dla dzieci jak i dorosłych.

W atmosferze odpoczynku, radości i beztroski organizatorzy spróbują uaktywnić wyobraźnię odwiedzających i podjąć twórcze działanie. Przewidziane są cztery różne formy zabaw obejmujące działania między innymi z kolorem, światłem i przestrzenią. Stworzymy też razem „Wiosenną Instalację Plenerową”.

Z okazji prezentowanej w MWW od 28 kwietnia wystawy związanej z historią piłki nożnej – „Only a game?” zabawy zostaną uzupełnione aktywnościami w ramach specjalnego wydania Rozrusznika Wystaw, podczas którego zaproponowane zostanie nowe spojrzenie na sport, piłkę, grę i jej doping.

Tych, którzy nie mają ochoty na sportowe emocje Muzeum zaparsza do przyniesienia własnych skarbów, malutkich zabawek, drobnych pamiątek. W trakcie warsztatów można będzie zobaczyć je w zupełnie nowym kontekście, oraz wymienić się ze współuczestnikami.

Podczas majówki będzie aktywna scena muzyczna Klubu Muzeum oraz ogródek piwny. Artystyczną oprawę dźwiękowo-vidżejską pikniku poprowadzi Dj Sysło.

Zajęcia edukacyjne są bezpłatne. Wydarzenia w przestrzeni wystawy w cenie biletu do muzeum. W dniach 1-3 maja Muzeum będzie codziennie czynne w godz. 12.00-20.00. W czwartek wstęp do Muzeum jest bezpłatny.

Źródło: Muzeum Współczesne Wrocław

szukaj wpisów które mogą Cię jeszcze zainteresować:

Dodaj komentarz:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Magazyn

Kursy online

Odwiedź sklep Rynku i Sztuki

Zobacz nasze kursy Zobacz warsztaty o sztuce

Zapisz się do naszego newslettera

Zapisując się na newsletter zgadzasz się z regulaminem portalu rynekisztuka.pl Administratorem danych osobowych jest Media&Work Agencja Komunikacji Medialnej (ul. Buforowa 4e, p. 1, p-2-5, 52-131 Wrocław). Podanie danych jest dobrowolne. Zgoda na otrzymywanie informacji handlowych może zostać wycofana w każdym czasie. Więcej informacji na temat danych osobowych znajduje się w Polityce prywatności.