szukaj w portalu Rynek i Sztuka MENU

Wernisaż prac Andrzeja Pągowskiego pt. „CYRK”

27.04.2012

Magazyn

W tym roku Andrzej Pągowski- jeden z najbardziej znanych i rozpoznawalnych twórców współczesnego plakatu polskiego obchodzi jubileusz 35-lecia pracy zawodowej. Z tej okazji 21 kwietnia 2012 roku, w Galerii SARAPATA przy ul. Pięknej 11B m.1 w Warszawie odbył się wernisaż prac Artysty pt. „CYRK”.

Na wystawie zaprezentowano ponad 20 obrazów i grafik, w których Artysta przedstawił swoją wizję cyrku: jego postacie i symbolikę. Wszystko ukazane z przymrużeniem oka, na pograniczu świata dziecięcej wyobraźni.

Wśród licznie zgromadzonych gości pojawili się m.in. Katarzyna Niezgoda, Marta i Adam Grycanowie, Rafał Królikowski, Maryla Rodowicz i Ryszard Kalisz, których w świat bajkowego cyrku, dziecięcych marzeń i wyjątkowej zabawy zabrali prawdziwi klauni oraz kelnerzy z czerwonymi nosami serwujący watę cukrową.

Źródło: Fashion Magazine

szukaj wpisów które mogą Cię jeszcze zainteresować:

Dodaj komentarz:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Magazyn

Magazyn

Czytaj najnowszy numer Magazynu RiSZ online.

Kup magazyn Zobacz inne nasze publikacje

Zapisz się do naszego newslettera

Zapisując się na newsletter zgadzasz się z regulaminem portalu rynekisztuka.pl Administratorem danych osobowych jest Media&Work Agencja Komunikacji Medialnej (ul. Buforowa 4e, p. 1, p-2-5, 52-131 Wrocław). Podanie danych jest dobrowolne. Zgoda na otrzymywanie informacji handlowych może zostać wycofana w każdym czasie. Więcej informacji na temat danych osobowych znajduje się w Polityce prywatności.