szukaj w portalu Rynek i Sztuka MENU
Baner Magazyn RiSZ no4

Margaret Oechsli:“Natura jako sztuka” – wernisaż oraz spotkanie z autorką

11.05.2012

Magazyn

Galeria Fotografii B&B w Bielsku-Białej zaprasza na wernisaż oraz spotkanie z Margaret Oechsli – autorką wystawy „Natura jako sztuka”, które odbędzie się w piątek 11 maja 2012 o godzinie 18.00. Wystawa potrwa do 13 czerwca.

Barwy, kształty i wzory istnieją we wszystkich podstawowych substancjach, jakie otaczają nas w świecie. Jednakże są one tak mikroskopijne, że prostu ich nie widzimy. Tworzą one złożoną, ukrytą przed naszym wzrokiem matrycę.

Fotografie artystki są hołdem złożonym współczesnym tendencjom w sztuce, ale też z nimi polemizują. Patrząc przez mikroskop jesteśmy w stanie zobaczyć obrazy malowane przez substancje chemiczne, które tworzą tę planetę od miliardów lat i które pojawiły się tu, zanim jeszcze pierwsi twórcy zrozumieli znaczenie prawdziwej estetyki.

Galeria Fotografii B&B ul. 1 Maja 12, Bielsko-Biała

Źródło: Galeria Fotografii B&B

 
 

szukaj wpisów które mogą Cię jeszcze zainteresować:

Dodaj komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Magazyn

Magazyn

Czytaj najnowszy numer Magazynu RiSZ online.

Kup magazyn Zobacz inne nasze publikacje

Zapisz się do naszego newslettera

Zapisując się na newsletter zgadzasz się z regulaminem portalu rynekisztuka.pl Administratorem danych osobowych jest Media&Work Agencja Komunikacji Medialnej (ul. Buforowa 4e, p. 1, p-2-5, 52-131 Wrocław). Podanie danych jest dobrowolne. Zgoda na otrzymywanie informacji handlowych może zostać wycofana w każdym czasie. Więcej informacji na temat danych osobowych znajduje się w Polityce prywatności.