szukaj w portalu Rynek i Sztuka MENU

Wrześniowe Targi Sztuki w Krakowie

13.06.2012

Magazyn

Poradnik o rynku sztuki

„Prawdziwa sztuka jest zawsze współczesna” – nie sposób nie zgodzić się ze słowami jednego z najwybitniejszych światowych powieściopisarzy, Fiodora Dostojewskiego. Miło nam poinformować, że prawdziwa sztuka będzie również tematem nowego wydarzenia w kalendarzu imprez Targów w Krakowie.

Premierowa edycja Targów Sztuki w Krakowie – polskiej stolicy kultury – odbędzie się już we wrześniu tego roku (22-23.09.2012 r.). Dla znakomitego grona współczesnych artystów, reprezentujących takie dziedziny sztuki jak: malarstwo, grafikę, rzeźbę oraz fotografię artystyczną. Targi będą niespotykaną okazją do bezpośrednich spotkań z miłośnikami sztuki. Dla tych drugich udział w wydarzeniu to możliwość osobistych spotkań z twórcami.

Wyjątkowe wydarzenie

Podczas dwóch targowych dni uczestnicy będą obcować zarówno z dziełami uznanych i cenionych artystów jak i z pracami młodych twórców, którzy dopiero zaczynają drogę artystycznej kariery. A wbrew pozorom dotarcie do dobrej sztuki nie jest w dzisiejszych czasach łatwym zadaniem. Internet nigdy nie zastąpi kontaktu z oryginalnymi dziełami.

Dlatego Targi w Krakowie, bazując na swoim kilkunastoletnim doświadczeniu, chcą stworzyć niepowtarzalną platformę kontaktu między artystami i wszystkimi zainteresowanymi prawdziwą sztuką. Premierowe Targi Sztuki w Krakowie zapraszają więc prywatnych kupców, kolekcjonerów, koneserów, marszandów, inwestorów jak i ludzi stawiających pierwsze kroki w dziedzinie inwestowania w sztukę.

Warto zgłosić się już dziś!

Artyści, którzy zgłoszą swój udział do końca czerwca mogą liczyć na 10% rabat. Ponadto każdy z uczestników wydarzenia otrzyma wszelkie wsparcie organizacyjne, medialne oraz techniczne obejmujące m.in. wykonanie niestandardowych, wyszukanych stoisk. Jedno jest pewne Targi Sztuki w Krakowie mają szansę stać się niezwykle istotnym wydarzeniem na mapie imprez kulturalnych nie tylko Krakowa, ale także Polski.

Swoim patronatem wydarzenie objął Portal RynekiSztuka.pl.

Szczegóły tutaj.

Źródło: www.targi.krakow.pl

szukaj wpisów które mogą Cię jeszcze zainteresować:

Dodaj komentarz:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

ART KONSULTACJE
Magazyn

Kursy online

Odwiedź sklep Rynku i Sztuki

Zobacz nasze kursy Zobacz konsultacje dla artystów

Zapisz się do naszego newslettera

Zapisując się na newsletter zgadzasz się z regulaminem portalu rynekisztuka.pl Administratorem danych osobowych jest Media&Work Agencja Komunikacji Medialnej (ul. Buforowa 4e, p. 1, p-2-5, 52-131 Wrocław). Podanie danych jest dobrowolne. Zgoda na otrzymywanie informacji handlowych może zostać wycofana w każdym czasie. Więcej informacji na temat danych osobowych znajduje się w Polityce prywatności.