szukaj w portalu Rynek i Sztuka MENU

Czteropokojowy labirynt i projekt LOOP

26.06.2012

Magazyn

Loop to projekt interdyscyplinarny. Wrzucamy do czteropokojowego labiryntu – przestrzeni Galerii Nowej – czterech zaproszonych gości. Jedno hasło wywoławcze: pętla / the loop. Technika: dowolna, czerpiąca z szeroko pojętej strefy sztuk wizualnych i dźwiękowych.

Projekt LOOP, Źródło: Poznańska Galeria Nowa

Projekt LOOP, Źródło: Poznańska Galeria Nowa

Na równi z końcowym efektem liczy się sam proces stwarzania konceptów – dźwięku, słowa, obrazu. Istotna jest wymiana myśli. Czym jest pętla? Ile możliwych dróg wyjścia? Myśli, słów, konceptów, obrazów? Nowe – stare, stałe – powtarzalne, ścieżka – labirynt, słowo- mantra.

Artyści:     

Tomasz Piotr Świtalski – asystent w Międzykierunkowej Katedrze Malarstwa, Rysunku Rzeźby Akademii Sztuki w Szczecinie, obecnie w Pracowni Malarstwa i            Rysunku prof. Zbigniewa Romańczuka. Zajmuje się malarstwem, projektowaniem graficznym oraz fotografią w ujęciu kompozycyjnych zjawisk wizualnych.

Dawid Dąbrowski – architekt dźwiękowej czasoprzestrzeni, propagator eksperymentu, producent muzyczny, kompozytor muzyki do spektakli teatralnych. Współpracuje z instytucjami kultury przy projektach edukacyjnych.

Dorota Boruń – absolwentka Uniwersytetu Artystycznego – kierunek fotografia. Pracuje jako scenografka przy sesjach zdjęciowych i filmach. Mieszka w Warszawie.

Małgorzata Mikołajczyk – fotografka, studiowała na Uniwersytecie Artystycznym w Poznaniu. Pracuje jako freelancer. Jest założycielką OYE studio.

Projekt LOOP

Poznańska Galeria Nowa, Poznań

wernisaż:
06.07.2012, godz. 19.00

czas trwania wystawy:
6- 30.07.2012

Źródło: Poznańska Galeria Nowa


 

szukaj wpisów które mogą Cię jeszcze zainteresować:

Dodaj komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Magazyn

Magazyn

Czytaj najnowszy numer Magazynu RiSZ online.

Kup magazyn Zobacz inne nasze publikacje

Zapisz się do naszego newslettera

Zapisując się na newsletter zgadzasz się z regulaminem portalu rynekisztuka.pl Administratorem danych osobowych jest Media&Work Agencja Komunikacji Medialnej (ul. Buforowa 4e, p. 1, p-2-5, 52-131 Wrocław). Podanie danych jest dobrowolne. Zgoda na otrzymywanie informacji handlowych może zostać wycofana w każdym czasie. Więcej informacji na temat danych osobowych znajduje się w Polityce prywatności.