szukaj w portalu Rynek i Sztuka MENU
KURSY ONLINE DUŻY

Zdjęcie Polaka w słynnej kolekcji Huis Marseille

10.09.2012

Magazyn

Wystawa View Point źródło: viewpointdocs.com

Wystawa View Point źródło: viewpointdocs.com

Miłym zaskoczeniem jest informacja, że zdjęcie polskiego fotografa Pawła Bownika znalazło się w słynnej kolekcji Huisa Marseille. Zdjęcie to będzie można zobaczyć już od 14 września wśród prac najlepszych światowych fotografów na wystawie View Point w Amsterdamie.

Jak podają redaktorzy z polskiego radia, zdjęcie Pawła Bownika będzie zaprezentowane w czasie jednej z prestiżowych wystaw fotografii w Amsterdamie. Odbędzie się ona w dniach 14.09-09.12.2012 i zgromadzi dzieła fotograficzne  takich twórców jak: Daido Morayam, Ryan McGinley czy Andreas Gursky. Prezentowana na wystawie fotografia Bownika pochodzi ze słynnego cyklu Gamers i aktualnie jest własnością kolekcji Huis Marseille.

Źródło: polskieradio.pl

Opr. Kama Wróbel
Portal Rynek i Sztuka 

szukaj wpisów które mogą Cię jeszcze zainteresować:

Dodaj komentarz:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Magazyn

Kursy online

Odwiedź sklep Rynku i Sztuki

Zobacz nasze kursy Zobacz warsztaty o sztuce

Zapisz się do naszego newslettera

Zapisując się na newsletter zgadzasz się z regulaminem portalu rynekisztuka.pl Administratorem danych osobowych jest Media&Work Agencja Komunikacji Medialnej (ul. Buforowa 4e, p. 1, p-2-5, 52-131 Wrocław). Podanie danych jest dobrowolne. Zgoda na otrzymywanie informacji handlowych może zostać wycofana w każdym czasie. Więcej informacji na temat danych osobowych znajduje się w Polityce prywatności.