szukaj w portalu Rynek i Sztuka MENU
KURSY 2023 REKLAMA DUZA

RAPORT RYNEK SZTUKI 2012

14.01.2013

Raport rynek sztuki

KURSY 2023 REKLAMA DUZA

Najważniejsze wydarzenia w sztuce minionego roku. Globalne trendy i tendencje na rynku dzieł sztuki. Szanse i zagrożenia dla polskiego rynku sztuki. Portal rynekisztuka.pl, w ramach podsumowania najistotniejszych wydarzeń, wydaje RAPORT RYNEK SZTUKI 2012.

Raport zawiera kalendarium uwzględniające najistotniejsze wydarzenia artystyczne w Polsce i na świecie, podsumowanie tendencji rynkowych w sztuce, prognozy na rok 2012 oraz zestawienie najwyższych sprzedaży aukcyjnych ubiegłego roku.

POBIERZ RAPORT RYNEK SZTUKI 2012

Naszym głównym założeniem było zgromadzenie rzetelnych informacji związanych z wydarzeniami artystycznymi na przestrzeni roku 2012, podsumowanie aktualnych trendów i tendencji rynkowych. – tłumaczy KamaWróbel, redaktor portalu RynekiSztuka.pl.

————-

-Poprzez swoje działania pragniemy dotrzeć nie tylko do mediów czy placówek twórczych. Ważny jest dla nas również pojedynczy odbiorca współczesnego rynku sztuki: kolekcjoner i pasjonat. – podkreśla Olga Pisklewicz, redaktor portalu RynekiSztuka.

————-

Nasi czytelnicy będą mieli okazję samodzielnie prześledzić zmiany w kontekście globalnym, jakie dokonały się na przestrzeni minionego roku. Miłośnicy sztuki znajdą w publikacji kalendarium uwzględniające najistotniejsze wydarzenia artystyczne w Polsce i na świecie, podsumowanie tendencji rynkowych w sztuce, prognozy na rok 2012 oraz zestawienie najbardziej spektakularnych wyników aukcyjnych. – mówi Anna Niemczycka-Gottfried, redaktor naczelna portalu RynekiSztuka.pl.

szukaj wpisów które mogą Cię jeszcze zainteresować:

Dodaj komentarz:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

ART KONSULTACJE
Magazyn

Kursy online

Odwiedź sklep Rynku i Sztuki

Zobacz nasze kursy Zobacz konsultacje dla artystów

Zapisz się do naszego newslettera

Zapisując się na newsletter zgadzasz się z regulaminem portalu rynekisztuka.pl Administratorem danych osobowych jest Media&Work Agencja Komunikacji Medialnej (ul. Buforowa 4e, p. 1, p-2-5, 52-131 Wrocław). Podanie danych jest dobrowolne. Zgoda na otrzymywanie informacji handlowych może zostać wycofana w każdym czasie. Więcej informacji na temat danych osobowych znajduje się w Polityce prywatności.