szukaj w portalu Rynek i Sztuka MENU
MWW

Targi sztuki Art Monaco 2013

24.04.2013

Magazyn

Sklep rynekisztuka

Art Monaco to targi sztuki, które zrzeszają kolekcjonerów i miłośników z całego świata. W tym roku wydarzenie odbędzie się w dniach 25 do 28 kwietnia.  

Pośród uczestników targów, znajdą się artyści, handlarze sztuką, antykwariusze, właściciele najważniejszych, światowych galerii, kuratorzy oraz wykładowcy akademiccy. Ci ostatni uświetnią targi szeregiem wykładów i dyskusji panelowych, odbędą się także liczne rozmowy i spotkania z artystami. Na targach zaprezentują się galerie z całego świata m.in. z Francji, Niemiec, Kanady, Japonii, Finlandii, Ukrainy, Rosji, Korei Południowej, Armenii, Portugalii, Australii oraz wielu innych odległych zakątków świata.

Targi Art Monaco 2013, to nie tylko najpopularniejsze sektory sztuki, takie jak malarstwo czy grafika. Publiczność będzie mogła podziwiać również dzieła z zakresu rzeźby, fotografii, instalacji czy performance’u. Kwietniowe wydarzenie, to zatem świetna okazja do prześledzenia najnowszych trendów i tendencji, jakie obecnie klarują się na międzynarodowej scenie artystycznej.

Równocześnie z targami Art Monaco odbędą się targi  Barranquilla Arte w Columbii. Planowane są również kolejne imprezy: Art Casa Blanca w Maroku od 6-9 czerwca oraz wrześniowe targi sztuki w Moskwie – Moscow Contemporary (26-29 września).

Filmy z ubiegłorocznej edycji Art Monaco 2012

Więcej informacji: artemonaco.com

Oprac. RynekiSztuka.pl

LOGO RiSi

szukaj wpisów które mogą Cię jeszcze zainteresować:

Dodaj komentarz:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Magazyn

Kursy online

Odwiedź sklep Rynku i Sztuki

Zobacz nasze kursy Zobacz konsultacje dla artystów

Zapisz się do naszego newslettera

Zapisując się na newsletter zgadzasz się z regulaminem portalu rynekisztuka.pl Administratorem danych osobowych jest Media&Work Agencja Komunikacji Medialnej (ul. Buforowa 4e, p. 1, p-2-5, 52-131 Wrocław). Podanie danych jest dobrowolne. Zgoda na otrzymywanie informacji handlowych może zostać wycofana w każdym czasie. Więcej informacji na temat danych osobowych znajduje się w Polityce prywatności.