szukaj w portalu Rynek i Sztuka MENU
KURSY ONLINE DUŻY

Wernisaż wystawy Tadeusza Baranowskiego

21.05.2013

Magazyn

patronat rynekisztuka.plW sobotę 18.05. (o godz.17) odbył się w warszawskim SOHO FACTORY wernisaż inaugurujący wystawę najnowszych prac Tadeusza Baranowskiego. Wystawa nazwana „Tadeusz Baranowski. Powrót” spotkała się z uznaniem zwiedzających.

Autor przedstawił 45 prac (bliższych płaskorzeźbom niż klasycznym obrazom). W czasie NOCY MUZEÓW przez największą (ok.970 m2) halę wystawienniczą w SOHO FACTORY, przewinęło się kilka tysięcy osób. Oryginalne i bardzo nowatorskie w formie (wymiar 3D) prace sprawiły, że nikt nie pozostał obojętny.

Tadeusz Baranowski znany szerszej publiczności jako guru polskiego komiksu, postanowił powrócić do malarstwa po 40-letniej przerwie. I zrobił to w WIELKIM STYLU. Ponieważ wystawa trwa tylko do 22.05, warto udać się na ul.Mińską 25 (wystawa czynna w godz. 12-18) , by na własne oczy przekonać się o wielkim talencie Artysty. To po prostu trzeba zobaczyć! Oczywiście wstęp bezpłatny, a wrażenia bezcenne.

 

szukaj wpisów które mogą Cię jeszcze zainteresować:

Dodaj komentarz:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Magazyn

Kursy online

Odwiedź sklep Rynku i Sztuki

Zobacz nasze kursy Zobacz warsztaty o sztuce

Zapisz się do naszego newslettera

Zapisując się na newsletter zgadzasz się z regulaminem portalu rynekisztuka.pl Administratorem danych osobowych jest Media&Work Agencja Komunikacji Medialnej (ul. Buforowa 4e, p. 1, p-2-5, 52-131 Wrocław). Podanie danych jest dobrowolne. Zgoda na otrzymywanie informacji handlowych może zostać wycofana w każdym czasie. Więcej informacji na temat danych osobowych znajduje się w Polityce prywatności.