szukaj w portalu Rynek i Sztuka MENU

Warszawskie Targi Sztuki ruszają 11 października

12.09.2013

Magazyn

W tym roku już po raz jedenasty spotkamy się na Warszawskich Targach Sztuki. Impreza odbędzie się w terminie: 11–13 października 2013. Tradycyjnie już dla kolekcjonerów, inwestorów i koneserów sztuki będzie to idealny moment, by wzbogacić zbiory. Targi umożliwiają także bezpośredni kontakt z przedstawicielami galerii, antykwariatów i domów aukcyjnych, oraz poznanie ich oferty osobiście, nie zaś tylko za pośrednictwem mediów.

patronat rynekisztuka.plWarszawskie Targi Sztuki mają niezaprzeczalną wartość promocyjną i edukacyjną. Dają odwiedzającym wyjątkową okazję do obejrzenia w jednym miejscu i czasie prawdziwych „perełek” malarstwa, grafiki, rzeźby, fotografii czy rzemiosła artystycznego, a także szansę na dokładne przyjrzenie się obiektom i rozmowę z profesjonalistami.
Podczas trzech dni – galerie, domy aukcyjne, wydawnictwa i instytucje kulturalne prezentują najcenniejsze, najbardziej godne uwagi przedmioty ze swych zbiorów. Obok klasycznych obrazów, rzeźb i mebli, prezentowana jest sztuka współczesna, fotografia oraz rzemiosło artystyczne.

Gorąco zachęcamy do udziału w Warszawskich Targach Sztuki, które dzięki wystawcom jak i zwiedzającym stały się istotnym wydarzeniem na mapie imprez kulturalnych nie tylko Warszawy, ale także Polski. Promują stolicę tak, jak najsłynniejsze imprezy targowe: Art Paris, Viennafair, Art Basel, Art Brussels, Europ’Art’Genève, Art Amsterdam, Berlin Art Fair, które odbywają się w największych europejskich miastach.

Warszawskie Targi Sztuki organizowane są przez firmę Rempex Sp. z o.o od 2003 roku i są jedyną tego typu imprezą w Polsce, która wychodzi naprzeciw istniejącej potrzebie organizacji spotkań integrujących środowisko artystów, marszandów, kolekcjonerów oraz osób interesujących się wieloma dziedzinami sztuki. Wagę organizowanych Targów Sztuki w Warszawie potwierdza rosnąca z roku na rok ilość odwiedzających – także gości z zagranicy.

Źródło: warszawskietargisztuki.pl

szukaj wpisów które mogą Cię jeszcze zainteresować:

Dodaj komentarz:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Magazyn

Kursy online

Odwiedź sklep Rynku i Sztuki

Zobacz nasze kursy Zobacz warsztaty o sztuce

Zapisz się do naszego newslettera

Zapisując się na newsletter zgadzasz się z regulaminem portalu rynekisztuka.pl Administratorem danych osobowych jest Media&Work Agencja Komunikacji Medialnej (ul. Buforowa 4e, p. 1, p-2-5, 52-131 Wrocław). Podanie danych jest dobrowolne. Zgoda na otrzymywanie informacji handlowych może zostać wycofana w każdym czasie. Więcej informacji na temat danych osobowych znajduje się w Polityce prywatności.