szukaj w portalu Rynek i Sztuka MENU
KURSY ONLINE DUŻY

Raport Rynek Sztuki 2013 – zapowiedź

13.11.2013

Magazyn

Już 17 grudnia ukaże się kolejna, trzecia już edycja Raportu Rynku Sztuki, przygotowywana przez nasz serwis we współpracy z polskimi instytucjami kultury. Tegoroczne wydanie dostępne będzie zarówno w formie drukowanej, jak i w dystrybucji cyfrowej. 

Raport Rynku Sztuki 2013 podsumowywał będzie najważniejsze wydarzenia i zjawiska na polskim oraz międzynarodowym rynku sztuki. Przygotowywany jest z myślą o wartościowym źródle wiedzy dla kolekcjonerów, inwestorów oraz dziennikarzy mediów kulturalnych. Dostępny będzie także dla wszystkich sympatyków sztuki.

Raport poza kalendarium i rekordami aukcyjnymi zawierać będzie niepublikowane wcześniej materiały, w tym porady dla osób planujących zakup dzieła sztuki. Nie zabraknie również podsumowania prowadzonych przez nas cykli tematycznych (np. Młoda, mniej znana sztuka w Polsce) oraz relacji z najważniejszych tegorocznych targów sztuki.

W związku z publikacją Raportu Rynku Sztuki 2013 zapraszamy przedstawicieli instytucji kultury, muzeów, galerii sztuki, antykwariatów i domów aukcyjnych do typowania ich zdaniem najważniejszych wydarzeń kulturalnych mijającego roku. Najczęściej wskazywane wydarzenia zostaną dodatkowo naświetlone w Raporcie oraz opatrzone  komentarzem.

Swoje typy, wraz z informacją o zgłaszającym, można nadsyłać na adres: redakcja@rynekisztuka.pl
Czekamy na Państwa zgłoszenia do 15 grudnia 2013.

Reklama w Raporcie Rynku Sztuki 2013

szukaj wpisów które mogą Cię jeszcze zainteresować:

Dodaj komentarz:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Magazyn

Kursy online

Odwiedź sklep Rynku i Sztuki

Zobacz nasze kursy Zobacz warsztaty o sztuce

Zapisz się do naszego newslettera

Zapisując się na newsletter zgadzasz się z regulaminem portalu rynekisztuka.pl Administratorem danych osobowych jest Media&Work Agencja Komunikacji Medialnej (ul. Buforowa 4e, p. 1, p-2-5, 52-131 Wrocław). Podanie danych jest dobrowolne. Zgoda na otrzymywanie informacji handlowych może zostać wycofana w każdym czasie. Więcej informacji na temat danych osobowych znajduje się w Polityce prywatności.