szukaj w portalu Rynek i Sztuka MENU

Opowiadania malarskie – wystawa Roberta Bubla

21.02.2014

Polska: wydarzenia

„Przyglądam się codzienności. Opowiadając o doświadczeniach, prywatnych spostrzeżeniach, można powiedzieć coś ważnego dla nas wszystkich. W osobistym przeżyciu, tkwi część doświadczenia uniwersalnego” – mówi o swoim malarstwie Robert Bubel, artysta młodego pokolenia, którego prace od soboty 22 lutego będzie można oglądać na warszawskiej wystawie. Twórczość tego młodego autora nie po raz pierwszy pojawia się na portalu Rynek i Sztuka.

Robert Bubel jest absolwentem malarstwa w ASP w Krakowie, dyplom w pracowni prof. Z. Grzybowskiego w 1997. Uprawia malarstwo, rysunek i techniki pokrewne.
W swoich obrazach posługuje się tradycyjnymi środkami malarskiej ekspresji ugruntowanymi w XX w. Podkreślając wartość gestu i ekspresyjnej plamy studiuje relacje między figuratywnymi i abstrakcyjnymi.

W sobotę 22 lutego 2014 r. o godz. 17stej, w galerii MOSTRA w Warszawie, ul. Chocimska 35/25 odbył się wernisaż wystawy Roberta Bubla, zatytułowanej “Opowiadania”.

Artysta współpracuje z różnymi galeriami, m.in. z galerią internetową artpower.pl, gdzie można oglądać jego najnowsze dzieła.

Artykuł sponsoruje Artpower.pl

logo (1)

szukaj wpisów które mogą Cię jeszcze zainteresować:

Dodaj komentarz:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Magazyn

Kursy online

Odwiedź sklep Rynku i Sztuki

Zobacz nasze kursy Zobacz warsztaty o sztuce

Zapisz się do naszego newslettera

Zapisując się na newsletter zgadzasz się z regulaminem portalu rynekisztuka.pl Administratorem danych osobowych jest Media&Work Agencja Komunikacji Medialnej (ul. Buforowa 4e, p. 1, p-2-5, 52-131 Wrocław). Podanie danych jest dobrowolne. Zgoda na otrzymywanie informacji handlowych może zostać wycofana w każdym czasie. Więcej informacji na temat danych osobowych znajduje się w Polityce prywatności.