szukaj w portalu Rynek i Sztuka MENU
KURSY ONLINE NOWA EDYCJA JESIEŃ

Zagłosuj, uzasadnij i wygraj książki oraz vouchery na farby

26.09.2014

Polska: wydarzenia

patronat rynekisztuka.plJuż tylko do końca września trwa plebiscyt na najlepsze murale filmowe, zaprojektowane przez studentów wrocławskiej ASP, które zostaną wykonane w siedzibie Centrum Technologii Audiowizualnych. Czasu pozostało niewiele, a głosować warto – w konkursie przygotowanym przez CeTA i markę Dekoral Professional, partnera projektu, można teraz wygrać książki oraz vouchery na zakup farb.

Konkurs potrwa do 30 września 2014 r. Zadaniem uczestników jest wskazanie najlepszego ich zdaniem projektu murala (http://filmstudioceta.pl/pl/portfolio/glosowanie/), a także przygotowanie krótkiego uzasadnienia tego wyboru i wysłanie go na adres: pr@filmstudioceta.pl. Spośród nadesłanych zgłoszeń wybrane zostaną trzy najlepsze, najciekawsze uzasadnienia, a ich autorzy otrzymają nagrody – vouchery na zakup produktów marki Dekoral Professional oraz książki o historii Wytwórni Filmów Fabularnych we Wrocławiu.

Portal Rynekisztuka.pl objął patronatem projekt wykonania filmowych murali w CeTA.

Wszystkie szczegóły i zasady konkursu znajdują się w regulaminie, zamieszczonym na stronie:
http://filmstudioceta.pl/pl/2014/09/zaglosuj-uzasadnij-i-wygraj-ksiazki-oraz-vouchery-na-farby/

Zapraszamy do wzięcia udziału!

szukaj wpisów które mogą Cię jeszcze zainteresować:

Dodaj komentarz:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Magazyn

Kursy online

Odwiedź sklep Rynku i Sztuki

Zobacz nasze kursy Zobacz warsztaty o sztuce

Zapisz się do naszego newslettera

Zapisując się na newsletter zgadzasz się z regulaminem portalu rynekisztuka.pl Administratorem danych osobowych jest Media&Work Agencja Komunikacji Medialnej (ul. Buforowa 4e, p. 1, p-2-5, 52-131 Wrocław). Podanie danych jest dobrowolne. Zgoda na otrzymywanie informacji handlowych może zostać wycofana w każdym czasie. Więcej informacji na temat danych osobowych znajduje się w Polityce prywatności.