szukaj w portalu Rynek i Sztuka MENU
SKLEP BANER DUŻY

Fotorelacja z otwarcia wystawy „Rzeźby, obrazy, filmy” Juliana Opiego w Muzeum Sztuki Współczesnej MOCAK

22.10.2014

Aktualności, Polska: wydarzenia

17 Października 2014, o godzinie 18 w Muzeum Sztuki Współczesnej w Krakowie MOCAK, odbył się wernisaż pierwszej w Polsce wystawy Juliana Opiego pt. „Rzeźby, obrazy, filmy”. Otwarcie wystawy cieszyło się dużą popularnością, w wernisażu wzięło udział ponad 1000 gości. Wydarzenie objęte jest patronatem medialnym Rynku i Sztuki. Wystawa potrwa do 25 stycznia 2015 roku.

Wydarzenie poprzedzała konferencja prasowa i oprowadzanie z udziałem artysty dla dziennikarzy. Tego dnia w Muzeum zostały otwarte także cztery inne wystawy: „Instalacja czy obiekt? Prace z Kolekcji MOCAK-u”, Mikołaj Smoczyński „Przedmiot, przestrzeń, fotografia”, Karol Radziszewski „America Is Not Ready For This”, oraz „Inspiracje literackie”.

Więcej informacji nt. wydarzenia znajdziecie w Kalendarium Rynku i Sztuki. 

patronat rynekisztuka.pl

szukaj wpisów które mogą Cię jeszcze zainteresować:

Dodaj komentarz:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

ART KONSULTACJE
Magazyn

Kursy online

Odwiedź sklep Rynku i Sztuki

Zobacz nasze kursy Zobacz warsztaty o sztuce

Zapisz się do naszego newslettera

Zapisując się na newsletter zgadzasz się z regulaminem portalu rynekisztuka.pl Administratorem danych osobowych jest Media&Work Agencja Komunikacji Medialnej (ul. Buforowa 4e, p. 1, p-2-5, 52-131 Wrocław). Podanie danych jest dobrowolne. Zgoda na otrzymywanie informacji handlowych może zostać wycofana w każdym czasie. Więcej informacji na temat danych osobowych znajduje się w Polityce prywatności.