szukaj w portalu Rynek i Sztuka MENU

Nowe drzwi do sztuki – otwarcie galerii Dagma Art

11.12.2014

Polska: wydarzenia

patronat rynekisztuka.plGaleria Dagma Art i portal Rynek i Sztuka zapraszają wszystkich miłośników sztuki do wspólnego świętowania. Dni Otwarcia galerii Dagma Art pod hasłem „Nowe drzwi do sztuki” trwać będą od 18 do 20 grudnia przy ul. Puchały 4. w Katowicach Piotrowicach i z tej okazji galeria przygotowała wiele atrakcji.

To dobra wiadomość dla kolekcjonerów, pasjonatów i inwestorów – na Śląsku powstała nowa galeria sztuki, która skupiać będzie nieprzeciętnych, charyzmatycznych artystów.

Długo oczekiwane oficjalne uroczyste otwarcie galerii Dagma Art nastąpi wieczorem 17 grudnia, a galerię zapełni wtedy liczna grupa artystów, architektów wnętrz i ludzi kultury. Wszystkich miłośników sztuki galeria Dagma Art zaprasza zaś na Dni Otwarcia odbywające się pod hasłem „Nowe drzwi do sztuki”, które odbywać się będą w dniach od 18 do 20 grudnia.

Wnętrze galerii Dagma Art

Wnętrze galerii Dagma Art

W galerii Dagma Art będzie można obejrzeć i zakupić  prace Dominika Jasińskiego, Joanny Sierko-Filipowskiej, Mariusza Krawczyka, Marioli Jaśko, Salome Hidalgo, Marcina Kołpanowicza, a także Krzysztofa Izdebskiego-Cruza i Jana Stokfisza-Delarue. To artyści uznani i cieszący się dużą popularnością.

Konkurs dla odwiedzających galerię

image002Wśród osób, które odwiedzą galerię podczas Dni Otwarcia i odpowiedzą na pytanie konkursowe, galeria Dagma Art przyzna nagrodę w postaci obrazu z cyklu „Mundoaparte” Salome Hidalgo. Ta hiszpańska artystka to autorka niezwykłych obrazów przedstawiających inny świat, świat pełen żywych barw i radości, rozbrzmiewający śmiechem i muzyką. Warto odwiedzić galerię również ze względu na zbliżające się święta. Dagma Art zachęca do kupowania dzieł sztuki w ramach wartościowych prezentów świątecznych.  Galeria służy także profesjonalnym doradztwem w sprawie doboru obrazów do wnętrza, a także oferuje usługi ramiarskie.

Nowe doznania w świecie sztuki

Dagma Art to nowe przedsięwzięcie katowickiej firmy Dagma, która od 25 lat działa w branży luksusowego wykończenia wnętrz. Projekt został powołany do życia w 2012 roku przez Grzegorza i Mikołaja Sikorskich, którzy od lat inwestują w sztukę. „Chcemy inspirować i budzić emocje. Chcemy po prostu zarazić innych naszą pasją. Warto nas odwiedza, oglądać obrazy, wyrażać swoje opinie, rozmawiać z nami o naszych zbiorach, a my gwarantujemy coraz to nowe doznania w dziedzinie sztuki” – mówi Mikołaj Sikorski, Project Manager Dagma Art.

Plakat_a4.psd

Dagma Art, ul. Puchały 4, Katowice Piotrowice, os. Bażantowo
godz. otwarcia 10:00 – 18:00
więcej informacji na stronie: www.dagmaart.com
i na profilu Facebook: www.facebook.com/dagmaart

 

Portal Rynek i Sztuka

portal_rs_adres_www_wb

szukaj wpisów które mogą Cię jeszcze zainteresować:

Dodaj komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Magazyn

Magazyn

Czytaj najnowszy numer Magazynu RiSZ online.

Kup magazyn Zobacz inne nasze publikacje

Zapisz się do naszego newslettera

Zapisując się na newsletter zgadzasz się z regulaminem portalu rynekisztuka.pl Administratorem danych osobowych jest Media&Work Agencja Komunikacji Medialnej (ul. Buforowa 4e, p. 1, p-2-5, 52-131 Wrocław). Podanie danych jest dobrowolne. Zgoda na otrzymywanie informacji handlowych może zostać wycofana w każdym czasie. Więcej informacji na temat danych osobowych znajduje się w Polityce prywatności.