szukaj w portalu Rynek i Sztuka MENU
KURSY ONLINE DUŻY

„Perpetuum Nature” Martyny Kliszewskiej w Kuratorium w Warszawie

27.03.2015

Polska: wydarzenia

patronat rynekisztuka.pl19 marca w warszawskiej Galerii Kuratorium odbył się wernisaż wystawy  pt. „Perpetuum Nature” autorstwa Martyny Kliszewskiej. Martyna Kliszewska jest nie tylko utalentowaną malarką, jest także znaną aktorką teatralną i telewizyjną.

Na wernisaż przybyło wiele polskich gwiazd  m.in: Magdalena Boczarska, Anna Oberc, Joanna Kurowska, Katarzyna Pakosińska, Dominika Gwit, Anna Popek i Paulina Drażba. Obrazy Kliszewskiej wzbudziły także zainteresowanie Edwarda Dwurnika, który chętnie dzielił się z Martyną swoim doświadczeniem malarskim.

Artystka w swojej twórczości skupia się głównie na tematach związanych z naturą. Jej pełne ekspresji i koloru prace cechuje dynamika i zmysłowe ujęcie malarskie. Chętnie podejmuje nowe wyzwania warsztatowe, nie ograniczając się do jednej techniki. Wystawę „Perpetuum Nature” można oglądać do 3 kwietnia w warszawskiej Galerii Kuratorium.

Portal Rynek i Sztuka

portal_rs_adres_www_wb

szukaj wpisów które mogą Cię jeszcze zainteresować:

Dodaj komentarz:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Magazyn

Magazyn

Czytaj najnowszy numer Magazynu RiSZ online.

Kup magazyn Zobacz inne nasze publikacje

Zapisz się do naszego newslettera

Zapisując się na newsletter zgadzasz się z regulaminem portalu rynekisztuka.pl Administratorem danych osobowych jest Media&Work Agencja Komunikacji Medialnej (ul. Buforowa 4e, p. 1, p-2-5, 52-131 Wrocław). Podanie danych jest dobrowolne. Zgoda na otrzymywanie informacji handlowych może zostać wycofana w każdym czasie. Więcej informacji na temat danych osobowych znajduje się w Polityce prywatności.