szukaj w portalu Rynek i Sztuka MENU
SKLEP BANER DUŻY

Relacja z 3. edycji POP UP GALLERY – wystawa Horyzont

18.06.2015

Aktualności, Polska: wydarzenia

Od 12 do 14 czerwca prezentowana była wystawa dwóch twórców: wybitnego fotografa-pejzażysty, Pawła Pierścińskiego oraz rzeźbiarza, Marcina Rząsy. Klamrą spinającą ich wspólny pokaz był tytuł wystawy – Horyzont, odnoszący się do inspiracji obu artystów naturą oraz zrytmizowanymi układami przestrzennymi.

Pop Up Gallery rozpoczęła swoją działalność w listopadzie 2014 roku. To koncepcja wypracowana wspólnie przez Barbarę Elżanowską-Rutherford (101 Projekt Galeria Sztuki Współczesnej) oraz Szymona Kobusińskiego (Studio Bank). Nowatorska formuła wystawiennicza zakłada organizację cykli krótkich wystaw połączonych ze sprzedażą prezentowanych obiektów. Prezentacji fotografii towarzyszą pokazy form przestrzennych autorstwa zarówno uznanych twórców, jak i uzdolnionych debiutantów.

Prace artystów są dostępne w sprzedaży w 101 Projekt Galerii Sztuki Współczesnej w Warszawie (ul. Nowy Świat 53, lok. 119-120).

www.101projekt.pl

źródło: materiały organizatora

LOGO RiSi

szukaj wpisów które mogą Cię jeszcze zainteresować:

Dodaj komentarz:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Magazyn

Kursy online

Odwiedź sklep Rynku i Sztuki

Zobacz nasze kursy Zobacz warsztaty o sztuce

Zapisz się do naszego newslettera

Zapisując się na newsletter zgadzasz się z regulaminem portalu rynekisztuka.pl Administratorem danych osobowych jest Media&Work Agencja Komunikacji Medialnej (ul. Buforowa 4e, p. 1, p-2-5, 52-131 Wrocław). Podanie danych jest dobrowolne. Zgoda na otrzymywanie informacji handlowych może zostać wycofana w każdym czasie. Więcej informacji na temat danych osobowych znajduje się w Polityce prywatności.