szukaj w portalu Rynek i Sztuka MENU
AM warsztaty Baner Magazyn RiSZ no4

Relacja z wystawy „Nasz kosmos” w Galerii Entropia

23.06.2015

Polska: wydarzenia

12 czerwca w Galerii Entropia we Wrocławiu otwarta została wystawa pt. „Nasz kosmos”, powstała dzięki zaangażowaniu Krzysztofa Skarbka, Piotra Saula oraz studentów Akademii Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta. Idea wystawy narodziła się jeszcze w czasie tegorocznej Nocy Muzeów.

Wystawa przygotowana przez Krzysztofa Skarbka – profesora Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu – wspólnie z asystentem Piotrem Saulem i studentami przenosi nas w świat symbolicznych kosmosów. Wystawa stanowi opowieść o światach spenetrowanych zarówno na gruncie estetycznym, jak i wyobraźnią widza. Centralnym elementem wystawy stało się trzyczęściowe, transparentne podobrazie, odwołujące się do dziecięcych wyobrażeń nt. obcych światów i początku wszechrzeczy, które w czasie wernisażu stało się również podstawą performance’u artystycznego. Ekspozycja była dostępna dla zwiedzających do 19 czerwca.  Poniżej prezentujemy krótką fotorelację z wydarzenia.

Portal Rynek i Sztuka

Fot. (góra) Piotr Saul, Galeria Entropia, źródło: Rynekisztuka.pl
LOGO RiS

 

 

 

szukaj wpisów które mogą Cię jeszcze zainteresować:

Dodaj komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Magazyn

Magazyn

Czytaj najnowszy numer Magazynu RiSZ online.

Kup magazyn Zobacz inne nasze publikacje

Zapisz się do naszego newslettera

Zapisując się na newsletter zgadzasz się z regulaminem portalu rynekisztuka.pl Administratorem danych osobowych jest Media&Work Agencja Komunikacji Medialnej (ul. Buforowa 4e, p. 1, p-2-5, 52-131 Wrocław). Podanie danych jest dobrowolne. Zgoda na otrzymywanie informacji handlowych może zostać wycofana w każdym czasie. Więcej informacji na temat danych osobowych znajduje się w Polityce prywatności.