szukaj w portalu Rynek i Sztuka MENU

Aukcja Młodej Sztuki w DESIE Unicum – relacja

26.08.2015

Aktualności, Polska: aukcje

W miniony czwartek 20 sierpnia w warszawskim domu aukcyjnym DESA Unicum odbyła się Aukcja Młodej Sztuki. Prace młodych artystów zostały sprzedane za łączną kwotę ponad 190 tys. zł. 

Za nami pierwsza w już w prawie powakacyjnym sezonie Aukcja Młodej Sztuki, która odbyła się 20 sierpnia w domu aukcyjnym DESA Unicum. Atmosfera podczas aukcji była gorąca, nie tylko ze względu na panującą sierpniową temperaturę, ale również dzięki wysokiej frekwencji.

Na aukcji zostały sprzedane 62 prace młodych (urodzonych w latach 70-90.) artystów za łączną wylicytowaną kwotę 191 042 zł. Wszystkie prace przedstawione na aukcji zostały sprzedane z sukcesem. Najbardziej gorąca walka miała miejsce podczas licytacji pracy Katarzyny Słowiańskiej-Kucz „Kołnierzyki” z 2015 roku. Praca została wylicytowana na 17 000 zł. Licytacja wszystkich prac podczas Aukcji rozpoczynała się od ceny wywoławczej 500 zł.

Poniżej wybrane z wylicytowanych prac.

Więcej o aukcji znajdziecie tutaj.

Kolejna Aukcja Młodej Sztuki planowana jest na 10 września.

???????????????

Artykuł sponsorowany

Portal Rynek i Sztuka

Zdj. (góra) Marek Pękacz, Ontological Engine, 2015. Cena wylicytowana 9 500 zł, źródło: DESA Unicum
LOGO RiSi

 

szukaj wpisów które mogą Cię jeszcze zainteresować:

Dodaj komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Magazyn

Magazyn

Czytaj najnowszy numer Magazynu RiSZ online.

Kup magazyn Zobacz inne nasze publikacje

Zapisz się do naszego newslettera

Zapisując się na newsletter zgadzasz się z regulaminem portalu rynekisztuka.pl Administratorem danych osobowych jest Media&Work Agencja Komunikacji Medialnej (ul. Buforowa 4e, p. 1, p-2-5, 52-131 Wrocław). Podanie danych jest dobrowolne. Zgoda na otrzymywanie informacji handlowych może zostać wycofana w każdym czasie. Więcej informacji na temat danych osobowych znajduje się w Polityce prywatności.