szukaj w portalu Rynek i Sztuka MENU
Baner Magazyn RiSZ no4

Wystawa „W drodze…” w Galerii Sztuki Glaza Expo Design

14.09.2015

Aktualności, Polska: wydarzenia

17 września o godz. 17.00 w Galerii Sztuki Glaza Expo Design w Gdańsku odbędzie się wernisaż wystawy pt. „W drodze…”, z cyklu autorskich wystaw zbiorowych Danuty Joppek. Na ekspozycji zobaczymy prace 14 artystów, które będzie można oglądać do 2 października. 

„W drodze…” żyjemy – eo ipse nasze życie jest w drodze. W drodze jest nasza twórczość. I ta wystawa też jest w drodze – mówi Danuta Joppek, kuratorka wystawy – przyjechała tutaj i wywędruje stąd w kilka różnych miejsc. Skład wystawy jest w drodze – jedni przychodzą inni odchodzą… Każdy z nas podąża swoim traktem, wytycza własny szlak. Czasem chcemy się spotkać, aby kawałek drogi przebyć wspólnie. I to, to właśnie – „…aby kawałek drogi przebyć wspólnie” jest pretekstem spotkania naszych postaw twórczych na tej wystawie. Bo z marszu, z ruchu, ze spotkania, wymiany myśli coś wynika. I o to COŚ nam chodzi właśnie. 

Uczestnicy wystawy „W drodze…”: Alicja Bach, Marta Branicka, Urszula Dulewicz, Magdalena Hanysz-Stefańska, Danuta Joppek, Ryszard Kowalewski, Kroplewski Benedykt, Ada Majdzińska, Magdalena Nowak, Czesław Podleśny, Wojciech Sęczawa, Eugeniusz Geno Szczudło, Grażyna Tomaszewska – Sobko, Zbigniews Wąsiel.

Wernisaż uświetni występ Ady Majdzińskiej, która zaśpiewa w towarzystwie wirtuoza gitary Kazika Kaszubowskiego.

Wystawa będzie czynna do 2 października. 

Autorska wystawa zbiorowa Danuty Joppek „W drodze…”
Miejsce: 
Glaza Expo Design Galerii Sztuki, ul. Długi Targ 20/21 Gdańsk
Wernisaż: 17 września, 17:00
Czas trwania: 17 września – 2 października

Portal Rynekisztuka.pl

LOGO RiSi

szukaj wpisów które mogą Cię jeszcze zainteresować:

Dodaj komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Magazyn

Magazyn

Czytaj najnowszy numer Magazynu RiSZ online.

Kup magazyn Zobacz inne nasze publikacje

Zapisz się do naszego newslettera

Zapisując się na newsletter zgadzasz się z regulaminem portalu rynekisztuka.pl Administratorem danych osobowych jest Media&Work Agencja Komunikacji Medialnej (ul. Buforowa 4e, p. 1, p-2-5, 52-131 Wrocław). Podanie danych jest dobrowolne. Zgoda na otrzymywanie informacji handlowych może zostać wycofana w każdym czasie. Więcej informacji na temat danych osobowych znajduje się w Polityce prywatności.