szukaj w portalu Rynek i Sztuka MENU

Konkurs dla artystów Arte Laguna

23.09.2015

Aktualności

Do 18 listopada artyści mogą zgłaszać swój udział w międzynarodowym konkursie Arte Laguna. Do wygrania nagrody pieniężne i możliwość wystawienia swoich prac w Arsenale Weneckim. 

Nagroda Arte Laguna to międzynarodowe wyróżnienie, mające na celu promowanie Sztuki Współczesnej. Jest nie tylko konkursem, ale stanowi też świetną okazję do wystawienia swoich prac w Arsenale Weneckim, daje możliwość zdobycia wielu różnych nagród oraz rozwinięcia swojej kariery artystycznej, jak też pozwala dołączyć do międzynarodowego grona instytucji artystycznych oraz kreatywnych osób. Nagroda ta została uhonorowana medalem Prezydenta Republiki Włoskiej.

W konkursie uczestniczą osoby z całego świata, nie brakuje też uzdolnionych artystów z Polski. W zeszłym roku główną nagrodę w kategorii malarstwo zdobyła Noemi Staniszewska, absolwentka gdańskiej Akademii Sztuk Pięknych. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do wzięcia udziału w tegorocznej edycji.

Zgłoszenia można nadsyłać do 18 listopada 2015 r. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej konkursu.

Portal Rynekisztuka.pl

LOGO RiSi

szukaj wpisów które mogą Cię jeszcze zainteresować:

Dodaj komentarz:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Magazyn

Kursy online

Odwiedź sklep Rynku i Sztuki

Zobacz nasze kursy Zobacz warsztaty o sztuce

Zapisz się do naszego newslettera

Zapisując się na newsletter zgadzasz się z regulaminem portalu rynekisztuka.pl Administratorem danych osobowych jest Media&Work Agencja Komunikacji Medialnej (ul. Buforowa 4e, p. 1, p-2-5, 52-131 Wrocław). Podanie danych jest dobrowolne. Zgoda na otrzymywanie informacji handlowych może zostać wycofana w każdym czasie. Więcej informacji na temat danych osobowych znajduje się w Polityce prywatności.