szukaj w portalu Rynek i Sztuka MENU
KURSY ONLINE DUŻY

Wystawa przedaukcyjna w siedzibie Galerii Sztuki NEXT

21.10.2015

Aktualności, Polska: wydarzenia

Od 9 października w siedzibie Galerii Sztuki NEXT trwa wystawa poprzedzająca Aukcję Abstrakcji, gdzie można oglądać 88 prac współczesnych artystów polskich z nurtu abstrakcji, wystawionych na licytację. Wydarzeniu towarzyszy specjalnie wydany papierowy katalog, dostępny w galerii.

Wymieniając tylko nazwiska kilku z artystów, których prace można oglądać w czasie ekspozycji, a które już 23 października trafią pod młotek w czasie Aukcji Abstrakcji w Galerii NEXT w Bydgoszczy, należałoby w pierwszej kolejności zaprezentować takie postacie jak: Grzegorz Pleszyński – Bydgoszcz, Krzysztof Rećko Rapsa – Koszalin, Magdalena Kwapisz Grabowska – Berlin, Bartosz Świątecki PENER – Olsztyn, Bartosz Stępiński – Częstochowa, Albertna Kacalak – Wrocław,  Marcin Wilk – Bydgoszcz, Tomek Mistak – Sanok, Natalia Karasińska – Wrocław, Jagoda Dziewanowska – Bydgoszcz.

Na ekspozycji oprócz prac w tradycyjnych technikach malarskich – olej i akryl, znalazły się i inne np. kolaż, inkografia, wydruk cyfrowy, spray, żywica, tkanina, metaloplastyka oraz rzeźba.

 

Wystawa poprzedzająca Aukcję Abstrakcji
Miejsce: Dom Aukcyjny NEXT Aukcje Sztuki, ul.Poznańska 31, Bydgoszcz
Czas trwania:  9-23 października
Wystawa czynna jest codziennie w godz. 10-18 a w sobotę 10-14

Ilustracja (góra): Wystawa w galerii NEXT, źródło: materiały organizatora

Portal Rynekisztuka.pl

LOGO RiSi

szukaj wpisów które mogą Cię jeszcze zainteresować:

Dodaj komentarz:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Magazyn

Kursy online

Odwiedź sklep Rynku i Sztuki

Zobacz nasze kursy Zobacz warsztaty o sztuce

Zapisz się do naszego newslettera

Zapisując się na newsletter zgadzasz się z regulaminem portalu rynekisztuka.pl Administratorem danych osobowych jest Media&Work Agencja Komunikacji Medialnej (ul. Buforowa 4e, p. 1, p-2-5, 52-131 Wrocław). Podanie danych jest dobrowolne. Zgoda na otrzymywanie informacji handlowych może zostać wycofana w każdym czasie. Więcej informacji na temat danych osobowych znajduje się w Polityce prywatności.