szukaj w portalu Rynek i Sztuka MENU

Aukcja Młodej Sztuki w DESIE Unicum

22.10.2015

Aktualności, Polska: aukcje

Już we wtorek, 27 października, w domu aukcyjnego DESA Unicum odbędzie się kolejna Aukcję Młodej Sztuki. Jak co miesiąc, w katalogu aukcyjnym znalazły się wyselekcjonowane prace twórców młodego pokolenia.

Warto zwrócić uwagę na przedstawicielki nurtu abstrakcyjnego: Aleksandra Kowalczyk, która osiąga coraz lepsze notowania aukcyjne, Małgorzata Jastrzębska czy Karolina Kasprzak.

Kolejnym wyraźnym motywem są pejzaże, przedstawione w różnych kontekstach – Juliusza Kosin, Beaty Filipowicz, Magdaleny Laskowskiej oraz Longina Szmyda.

Nie sposób nie zauważyć również płótna Bartłomieja Koter, który kontynuuje swój cykl, przedstawiający widoki metropolii.

Nie zabrakło również motywów animalistycznych, tym razem warto zwrócić uwagę na dyptyk Adriana Tkaczyka z serii ‘Rider’.

Pod młotek pójdą również płótna debiutantów aukcyjnych, wśród nich: abstrakcja organiczna Macieja Mackiewicza czy kompozycja Anny Chełmińskiej.

Więcej informacji o pracach na stronie domu aukcyjnego DESA Unicum.

Ceny wywoławcze, to jak zawsze, 500 zł.

Wystawa obiektów aukcyjnych
Miejsce:
Dom Aukcyjny DESA Unicum, Warszawa, ul. Marszałkowska 34–50
Czas trwania: 16 – 27 października 2015
poniedziałek – piątek w godzinach od 11 do 19
sobota w godzinach od 11 do 16

???????????????

Zdj. (góra): Paulina Zalewska, Bałtyckie Szprotki, 2015, źródło: DESA Unicum

szukaj wpisów które mogą Cię jeszcze zainteresować:

Dodaj komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Magazyn

Magazyn

Czytaj najnowszy numer Magazynu RiSZ online.

Kup magazyn Zobacz inne nasze publikacje

Zapisz się do naszego newslettera

Zapisując się na newsletter zgadzasz się z regulaminem portalu rynekisztuka.pl Administratorem danych osobowych jest Media&Work Agencja Komunikacji Medialnej (ul. Buforowa 4e, p. 1, p-2-5, 52-131 Wrocław). Podanie danych jest dobrowolne. Zgoda na otrzymywanie informacji handlowych może zostać wycofana w każdym czasie. Więcej informacji na temat danych osobowych znajduje się w Polityce prywatności.