szukaj w portalu Rynek i Sztuka MENU
SKLEP BANER DUŻY

XVI STALOWA Aukcja Młodej Sztuki

27.10.2015

Aktualności, Polska: aukcje

Już w najbliższą środę 28 października odbędzie się XVI STALOWA Aukcja Młodej Sztuki. Licytacja prac młodego pokolenia artystów rozpocznie się o godzinie 19:30 w siedzibie Galerii przy Stalowej 26 oraz on line. 

Jak zwykle w przypadku STALOWYCH Aukcji Młodej Sztuki wszystkie ceny wywoławcze wynoszą 500 PLN, to świetna okazja do nabycia ciekawego dzieła autorstwa młodego twórcy. Szczególnie warte uwagi są prace: Violi Tycz, Magdaleny Laskowskiej, Magdaleny Rytel-Skorek, Łukasza Jankiewicza oraz Dominiki Andrulewicz.

Ja osobiście jestem zwolennikiem organizowania aukcji młodej sztuki. Po pierwsze, aukcje rządzą się swoimi prawami i nigdy nie wiemy jaka faktycznie będzie ostateczna cena sprzedaży. Jest to swojego rodzaju okazja, dzięki której szczęśliwy nabywca może taniej kupić pracę dobrego artysty za bardzo niewielkie pieniądze pod warunkiem, że na tej aukcji nie będzie kilku innych licytantów zainteresowanych danym dziełem – mówi Krzysztof Fabijański właściciel Galerii Stalowa – Chcę zrobić wszystko, aby w dobrym tonie było posiadanie dzieła młodego, zdolnego malarza, grafika, rysownika, fotografa czy rzeźbiarza. Obcowanie ze sztuką na co dzień daje wiele radości, łagodzi obyczaje, budzi zdrowe zainteresowanie twórczością innych młodych twórców. Sugeruję, aby kupować takie prace, które naprawdę się podobają – będziemy przecież obcować z nimi na co dzień, staną się naszymi domownikami. Życzę wszystkim czytelnikom aby znaleźli swój własny mały „kawałek sztuki” i żeby mieli z tego wiele radości.

Szczegółowe informacje o aukcji, katalog aukcyjny oraz dane do zleceń aukcyjnych znajdują się na stronie internetowej Galerii STALOWA.

XVI STALOWA Aukcja Młodej Sztuki
Miejsce:
Galeria STALOWA, ul. Stalowa 26, Warszawa
Czas:
28 października 2015, godz. 19:30
Wystawa przedaukcyjna:
do 28 października, czynna w godz: 12.00-19.00

Ilustracja (góra): Plakat XVI Aukcji Młodej Sztuki, źródło: Galeria STALOWA

Portal Rynekisztuka.pl

LOGO RiSi

szukaj wpisów które mogą Cię jeszcze zainteresować:

Dodaj komentarz:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

ART KONSULTACJE
Magazyn

Kursy online

Odwiedź sklep Rynku i Sztuki

Zobacz nasze kursy Zobacz warsztaty o sztuce

Zapisz się do naszego newslettera

Zapisując się na newsletter zgadzasz się z regulaminem portalu rynekisztuka.pl Administratorem danych osobowych jest Media&Work Agencja Komunikacji Medialnej (ul. Buforowa 4e, p. 1, p-2-5, 52-131 Wrocław). Podanie danych jest dobrowolne. Zgoda na otrzymywanie informacji handlowych może zostać wycofana w każdym czasie. Więcej informacji na temat danych osobowych znajduje się w Polityce prywatności.