szukaj w portalu Rynek i Sztuka MENU

Aukcja DESA Living w domu aukcyjnym DESA Unicum

13.11.2015

Aktualności, Polska: aukcje

We wtorek 17.11.2015 zapraszamy wszystkich wielbicieli ciekawie urządzonych wnętrz, ale również koneserów wina, na kolejną odsłonę aukcji DESA Living: „Niezbędnik sommeliera”. Start aukcji o godzinie 19.00.

Proponowane na aukcji przedmioty pochodzą częściowo z kolekcji Konstantego Węgrzyna – znanego krakowskiego kolekcjonera, współzałożyciela i wieloletniego dyrektor Cricoteki.

Pan Konstanty Węgrzyn, którego nazwisko zobowiązuje do kultywowania winnej tradycji, przez kilkadziesiąt lat zebrał interesujący zespół artefaktów związanych z napojem bogów. Między innymi kieliszki, dzbany na wodę i wino, karafki, kubełki do chłodzenia, koszyczki na butelki, bole na poncz, shakery, wiaderka na lód, beczułki, butle, barki do serwowania alkoholi, podstawki pod butelki, korkociągi, korki, czarki i puchary, to tylko część akcesoriów z naszej oferty.

Swą kolekcję Pan Węgrzyn uzupełnił o dzieła sztuki i rzemiosła z dekoracją w formie winnego grona: patery, tace, lampy, świeczniki, cukiernice, żardiniery, porcelanę i ceramikę. W katalogu również wybór rzeźb oraz malarstwa tematycznie związanych ze światem wina.

Więcej informacji o aukcji oraz katalog dostępne na stronie DESY Unicum.

???????????????

Zdj. (góra): Plakat Aukcji DESA Living, źródło: DESA Unicum

szukaj wpisów które mogą Cię jeszcze zainteresować:

Dodaj komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Magazyn

Magazyn

Czytaj najnowszy numer Magazynu RiSZ online.

Kup magazyn Zobacz inne nasze publikacje

Zapisz się do naszego newslettera

Zapisując się na newsletter zgadzasz się z regulaminem portalu rynekisztuka.pl Administratorem danych osobowych jest Media&Work Agencja Komunikacji Medialnej (ul. Buforowa 4e, p. 1, p-2-5, 52-131 Wrocław). Podanie danych jest dobrowolne. Zgoda na otrzymywanie informacji handlowych może zostać wycofana w każdym czasie. Więcej informacji na temat danych osobowych znajduje się w Polityce prywatności.