szukaj w portalu Rynek i Sztuka MENU

KONKURS|Mikołajki z Portalem Rynek i Sztuka

30.11.2015

Magazyn

Mikołajki już za niecały tydzień, z tej okazji wraz z Wydawnictwem Arkady przygotowaliśmy dla naszych Czytelników konkurs, w którym do wygrania są aż cztery egzemplarze jednej z najnowszych publikacji Wydawnictwa Arkady „Maluj jak wielcy mistrzowie. Kopiowanie obrazów”. 

Co zrobić, by wziąć udział w konkursie? Wystarczy zapisać się do newslettera portalu Rynekisztuka.pl. Następnie odpowiedzieć na 2 pytania konkursowe, które będą przesłane razem z najbliższym newsletterem, czyli 3 grudnia.

Zgłoszenia zawierające 2 odpowiedzi, imię i nazwisko w mailach zatytułowanych: „Konkurs mikołajkowy” przyjmujemy do 5 grudnia włącznie pod adresem: redakcja@rynekisztuka.pl Nagrody otrzymają 4 pierwsze osoby, które prześlą poprawne odpowiedzi.

A jest o co walczyć!

Bez tytułuDo wygrania jest jedna z nowości Wydawnictwa Arkady, czyli książka „Maluj jak wielcy mistrzowie. Kopiowanie obrazów” autorstwa Gabriela Martina.

Kopiowanie twórczości wielkich malarzy to nie tylko rodzaj ćwiczeń naśladowczych. Stanowi ono formę doskonalenia o wielkim znaczeniu dydaktycznym, metodę obserwacji, analizy i przyswajania sobie środków technicznych używanych w wielkich dziełach przeszłości.

„Maluj jak wielcy mistrzowie. Kopiowanie dzieł sztuki” to książka przeznaczona dla miłośników historii sztuki, dla tych których oczarowało dawne malarstwo, ale też dla artystów doświadczonych pragnących rozwijać swoje umiejętności lub poszerzać znajomość technik. Wreszcie, to pozycja dla wszystkich tych, którzy spragnieni są poznania nowej dziedziny sztuki.

Publikacja zawiera materiał multimedialny wykorzystujący rzeczywistość rozszerzoną, oryginalne dzieła do wydruku, filmy instruktażowe i ćwiczenia przeprowadzone krok po kroku.

Dzięki tej książce można nauczyć się krok po kroku jak perfekcyjnie skopiować „Dziewczynę z perłą” Vermeera czy „Gwieździstą noc” Van Gogha!

Listę laureatów ogłosimy na stronie portalu oraz na Facebooku 7 grudnia.

Powodzenia!

Regulamin

Fundatorem nagród jest Wydawnictwo Arkady

logo_Arkady

Portal Rynekisztuka.pl

LOGO RiSi

 

szukaj wpisów które mogą Cię jeszcze zainteresować:

Dodaj komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Magazyn

Magazyn

Nowość - Magazyn portalu RynekiSztuka.pl

Pobierz Magazyn Pobierz Raport 2017