szukaj w portalu Rynek i Sztuka MENU
KURSY ONLINE DUŻY

Internetowa Aukcja Grafiki – Pragaleria

07.12.2015

Aktualności, Polska: aukcje

Zapraszamy na pierwszą Internetową Aukcję Grafiki organizowaną przez Pragalerię we współpracy z portalem onebid.pl Koniec licytacji zaplanowany jest na 14 grudnia, godz. 21.00.

Internetowa Aukcja Grafiki prezentuje 17 prac, wśród których pojawiają się wybitne nazwiska, takie jak Rafał Olbiński, Andy Warhol czy Pablo Picasso.

Oferta prac graficznych jest bogata i obfituje w dzieła niezwykle ciekawe i zróżnicowane tematycznie. Począwszy od tematyki animalistycznej, pojawiającej się w grafice Ryszarda Grzyba, poprzez idące w kierunku nadrealizmu figury Rafała Olbińskiego, po bardzo atrakcyjne wizualnie, kobiece portrety wykreowane przez Pawła Jarodzkiego. W ofercie znajdują się także prace Jana Lebensteina, Joanny Wiszniewskiej-Domańskiej, Krzysztofa Pająka, Grzegorza Lerki oraz Jarosława Jaśnikowskiego.

Prace można oglądać w siedzibie Pragalerii, (ul. Stalowa 3, Warszawa)

ZASADY LICYTACJI

Aby wziąć udział w licytacji należy zarejestrować się do aukcji. Po zaakceptowaniu zgłoszenia możliwe jest przystąpienie do licytacji. Na liście wszystkich pozycji widać aktualną cenę, ilość złożonych dotychczas ofert oraz pozostały czas do zamknięcia licytacji. Lista ta jest aktualizowana co kilkanaście sekund, dzięki czemu złożone oferty od razu będą widoczne. Jeśli dodadzą Państwo wybrane pozycje do listy obserwowanych, będą mogli Państwo po wybraniu widoku ‚obserwowane’ śledzić przebieg licytacji tylko tych pozycji, którymi są Państwo zainteresowani.

Aby złożyć ofertę należy wejść do danej pozycji, wpisać maksymalną kwotę za jaką chcą Państwo licytować i kliknąć przycisk ‚LICYTUJ’. Pojawi się wtedy okienko z prośbą o potwierdzenie złożenia takiej oferty. Po zatwierdzeniu oferty, aktualna cena ulegnie zmianie i jeśli Państwa oferta będzie najwyższa, pojawi się napis ‚WYGRYWASZ’. Poniżej, w zakładce ‚złożone oferty’, widoczna jest historia licytacji.

Jeśli na co najmniej 5 minut przed końcem czasu ktoś zdecyduje się złożyć ofertę, czas na licytację danej pozycji zostanie wydłużony o kolejne 3 minuty.

Licytacja pod adresem: www.onebid.pl/auction/56

Ilustracja (góra): Rafał Olbiński, Zasznurowana, źródło:materiały organizatora

Portal Rynekisztuka.pl

LOGO RiSi

szukaj wpisów które mogą Cię jeszcze zainteresować:

Dodaj komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Magazyn

Magazyn

Czytaj najnowszy numer Magazynu RiSZ online.

Kup magazyn Zobacz inne nasze publikacje

Zapisz się do naszego newslettera

Zapisując się na newsletter zgadzasz się z regulaminem portalu rynekisztuka.pl Administratorem danych osobowych jest Media&Work Agencja Komunikacji Medialnej (ul. Buforowa 4e, p. 1, p-2-5, 52-131 Wrocław). Podanie danych jest dobrowolne. Zgoda na otrzymywanie informacji handlowych może zostać wycofana w każdym czasie. Więcej informacji na temat danych osobowych znajduje się w Polityce prywatności.