szukaj w portalu Rynek i Sztuka MENU

Showroom Ney Gallery&Prints – relacja z otwarcia

29.12.2015

Aktualności, Polska: wydarzenia

16 grudnia w Ney Gallery&Prints w Warszawie otwarty został Showroom, czyli niezwykła wystawa gdzie można zobaczyć prace klasyków fotografii polskiej, a także biżuterię i sztukę użytkową.

W połowie grudnia przestrzeń Ney Gallery&Prints w Warszawie zamieniła się w niezwykłe miejsce spotkań, w którym obejrzeć i nabyć można dzieła klasyków polskiej fotografii m.in. Ryszarda Horowitza, Krzysztofa Gierałtowskiego, Chrisa Niedenthala,Tomka Sikory, Tomasza Tomaszewskiego. Nie zabrakło też fotografów młodego pokolenia – Borysa Makarego czy Macieja Niemojewskiego.

W trakcie trwania wystawy, czyli do 12 lutego ekspozycja będzie wzbogacana o prace artystów nie prezentowane w trakcie wernisażu, zatem warto zagladać do galerii, aby zapoznać się z nowymi fotografiami. Każde eksponowane w podczas Showroomu dzieło jest na sprzedaż.

W otoczeniu fotografii kolekcjonerskiej prezentowana jest także biżuteria Katarzyny Stanny, Kariny Królak oraz naszyjniki OH!EVE, a także sztuka użytkowa Oskara Zięty oraz produkty Another Design.

W Showroomie zagościła również marka KAASKAS – oryginalne, awangardowe szale charakteryzujące się nowoczesnymi formami, niezwykłymi printami inspirowanymi dalekowschodnią estetyką. Do kupienia także książki i albumy w tym autobiografię Ryszarda Horowitza ,,Życie Niebywałe. Wspomnienia fotokompozytora” oraz książkę Tomasza Tomaszewskiego ,,To co trwałe. Górale. Tradycja i wiara”.

Partner medialny wystawy: ZPAF

Patroni medialni: Wirtualna Polska, VIVA!, Rynek i Sztuka, Esquire, Enter the room, Warszawski Serwis Kulturalny, Fashionbiznes.pl, Another Design, EPSON, Portal Ludzi Sztuki, Radio Kampus, Finelife.pl

Wystawa czynna do 12 lutego.

Zdj. (góra): Wernisaż wystawy „Showroom” w Ney Gallery&Prints

LOGO RiSi

szukaj wpisów które mogą Cię jeszcze zainteresować:

Dodaj komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Magazyn

Magazyn

Czytaj najnowszy numer Magazynu RiSZ online.

Kup magazyn Zobacz inne nasze publikacje

Zapisz się do naszego newslettera

Zapisując się na newsletter zgadzasz się z regulaminem portalu rynekisztuka.pl Administratorem danych osobowych jest Media&Work Agencja Komunikacji Medialnej (ul. Buforowa 4e, p. 1, p-2-5, 52-131 Wrocław). Podanie danych jest dobrowolne. Zgoda na otrzymywanie informacji handlowych może zostać wycofana w każdym czasie. Więcej informacji na temat danych osobowych znajduje się w Polityce prywatności.