szukaj w portalu Rynek i Sztuka MENU
Baner Magazyn RiSZ no4

„Artysta i Sztuka” w zimowym wydaniu

13.01.2016

Magazyn

W nowym numerze magazynu „Artysta i Sztuka” odwiedzimy pracownie Józefa Wilkonia, Ryszarda Kaji oraz Aleksandry Prusinowskiej. Twórcy opowiedzą nam o swoich inspiracjach i zmaganiach z artystyczną materią.

Nie mogło zabraknąć odrobimy historii. Tym razem z cyklu „Wielcy artyści” wspominamy malarstwo Jerzego Dudy-Gracza, a w kolejnym artykule z cyklu „Muzea i galerie” odwiedzimy Muzeum Plakatu w Wilanowie, a także udamy się na spacer po warszawskiej Pradze, śladami galerii.

W tym numerze porozmawiamy z fotografką Małgorzatą Maj o odzianych w epokowe suknie, zmysłowych kobietach sprawiających wrażenie wprost wyjętych z ram obrazu.

A przy okazji wystawy „Mistrzowie pastelu” w Muzeum Narodowym w Warszawie, przyjrzymy się bliżej tej delikatnej, tak wyjątkowej i intrygującej technice pastelu.

Z cyklu „Street art”, zobaczymy jak Tuse maluje na polskich ulicach.

Nie zapomnieliśmy o dawce informacji ze świata sztuki, na temat nadchodzących wydarzeń, a także relacjach z wystaw.

Życzymy inspirującej lektury!

Artykuł sponsorowany

szukaj wpisów które mogą Cię jeszcze zainteresować:

Dodaj komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Magazyn

Magazyn

Czytaj najnowszy numer Magazynu RiSZ online.

Kup magazyn Zobacz inne nasze publikacje

Zapisz się do naszego newslettera

Zapisując się na newsletter zgadzasz się z regulaminem portalu rynekisztuka.pl Administratorem danych osobowych jest Media&Work Agencja Komunikacji Medialnej (ul. Buforowa 4e, p. 1, p-2-5, 52-131 Wrocław). Podanie danych jest dobrowolne. Zgoda na otrzymywanie informacji handlowych może zostać wycofana w każdym czasie. Więcej informacji na temat danych osobowych znajduje się w Polityce prywatności.