szukaj w portalu Rynek i Sztuka MENU

Showroom w Ney Gallery&Prints w Warszawie

14.01.2016

Aktualności, Polska: wydarzenia

Jeszcze tylko przez niecały miesiąc, bo do 12 lutego można czynna będzie wystawę „Showroom” w Ney Gallery&Prints w Warszawie. Podczas ekspozycji można zobaczyć i nabyć prace klasyków fotografii polskiej, a także biżuteria i sztuka użytkowa.

Wernisaż wystawy Showroom w Ney Gallery&PrintsJeszcze przez niecały miesiąc pokazujemy fotografie znanych i cenionych artystów m.in. Ryszarda Horowitza, Krzysztofa Gierałtowskiego, Chrisa Niedenthala, Tomasza Tomaszewskiego i Tomasza Sikory, a także młodych fotografów Borysa Makarego, Willa Japsa, Moniki Ney i Macieja Niemojewskiego.

Jest to świetna okazja, by zobaczyć jak owe prace są wydrukowane i oprawione w drukarni fotograficznej Ney Prints. Zdjęcia kolekcjonerskie prezentowane są w otoczeniu designerskich krzeseł i stołków Oskara Zięty oraz mebli Another Design.

W Showroomie można także zakupić biżuterię zaprojektowaną przez Karinę Królak, Beatę Marię Orlikowską i Katarzynę Stanny oraz unikatowe albumy z fotografiami mistrzów m.in. dostępne tylkow Ney Gallery albumy Ryszarda Horowitza ,,Ryszard Horowitza Photocomposer” i ,,All That Jazz” oraz nowy, niedawno wydany album Tomasza Tomaszewskiego ,,To, co trwałe. Górale, tradycja, wiara”. W ofertcie także bogata kolekcja albumów Krzysztofa Gierałtowskiego ,,Portret bez twarzy”, ,,Warszawiacy i inni” i ,,Oczyma Krzysztofa Gierałtowskiego”.

Wkrótce ekspozycja będzie wzbogacona o nowe prace artystów.

LOGO RiSi

szukaj wpisów które mogą Cię jeszcze zainteresować:

Dodaj komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Magazyn

Magazyn

Czytaj najnowszy numer Magazynu RiSZ online.

Kup magazyn Zobacz inne nasze publikacje

Zapisz się do naszego newslettera

Zapisując się na newsletter zgadzasz się z regulaminem portalu rynekisztuka.pl Administratorem danych osobowych jest Media&Work Agencja Komunikacji Medialnej (ul. Buforowa 4e, p. 1, p-2-5, 52-131 Wrocław). Podanie danych jest dobrowolne. Zgoda na otrzymywanie informacji handlowych może zostać wycofana w każdym czasie. Więcej informacji na temat danych osobowych znajduje się w Polityce prywatności.