szukaj w portalu Rynek i Sztuka MENU
Baner Magazyn RiSZ no4

Aukcja Młodej Sztuki w DESA Unicum

04.03.2016

Aktualności, Polska: aukcje

15 marca o godz. 19.00 w warszawskim domu aukcyjnym DESA UNicum odbędzie się Aukcja Młodej Sztuki.Tym razem licytowane będą prace kilkunastu debiutantów, których twórczość dopełnia dotychczasową ofertę DESY.

Wśród wspomnianych debiutantów pojawił się Mateusz Dolatowski. Artysta ten skupia swą twórczość wokół cielesności: „Piękno kobiecego ciała, jego zmysłowość, tkwi w każdej jej części; na szyi czy piersi. Cielesne – powierzchowne, ale i wewnętrzne, szlachetne piękno”.

Z drugiej strony portrecista Tycjan Śmiały nie tylko bierze na warsztat dzieła dawnych twórców i wzbogaca je o różne atrybuty w charakterystyczny dla siebie sposób, ale też zdobi swoje płótna płatkami złota.

Katalog zawiera blisko 90 prac – każda z nich to inna historia. Przyjdź na aukcję i poczuj te emocje.

Fotografia (góra): Mateusz Dolatowski, Huntress, 2015, źródło: DESA Unicum

LOGO RiSi

szukaj wpisów które mogą Cię jeszcze zainteresować:

Dodaj komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Magazyn

Magazyn

Czytaj najnowszy numer Magazynu RiSZ online.

Kup magazyn Zobacz inne nasze publikacje

Zapisz się do naszego newslettera

Zapisując się na newsletter zgadzasz się z regulaminem portalu rynekisztuka.pl Administratorem danych osobowych jest Media&Work Agencja Komunikacji Medialnej (ul. Buforowa 4e, p. 1, p-2-5, 52-131 Wrocław). Podanie danych jest dobrowolne. Zgoda na otrzymywanie informacji handlowych może zostać wycofana w każdym czasie. Więcej informacji na temat danych osobowych znajduje się w Polityce prywatności.