szukaj w portalu Rynek i Sztuka MENU
SKLEP BANER DUŻY

„Moje miasto, a w nim Warszawa01” – wystawa w Galerii Stalowa

11.03.2016

Aktualności, Wystawy: Polska

Poradnik o rynku sztuki

Galeria STALOWA oraz Eugeniusz Geno Małkowski, Paweł Verde, Wiktor Lego i Kuba Kaps Garścia serdecznie zapraszają na wernisaż wystawy „MOJE MIASTO, A W NIM WARSZAWA01” będącej finalnym produktem projektu „Wspólne Malowanie Geno Print Szok – Warszawa01”. Wernisaż 16 marca godz. 19.00, od godz. 20.00 party z DJ. Wystawa trwa do 17 marca.

„Moje miasto, a w nim Warszawa01” to temat przewodni obrazu, który ma ukazać miasto-dom, w którym człowiek nie tylko pracuje i śpi, ale również bawi się, nawiązuje relacje, swobodnie korzysta z przestrzeni i wypełnia je żywą energią.

Do Projektu zostali zaproszeni artyści malarze, graficy, fotograficy oraz wszyscy, którzy w sposób ikoniczny chcieli pokazać siebie, swoje „miejsce w mieście” oraz własną niezależność – zostawić swój ślad w postaci zdjęcia, logo, ostatnio namalowanej pracy i umieścili go w przestrzeni pierwszego cyfrowego płótna WARSZAWA01. Każdy z uczestników Projektu mógł wypełnić jedną z 400 kratek o wymiarach 10 x 10 cm, składających się na Dzieło o powierzchni 200 x 200 cm (wymiar fizyczny). W trakcie wernisażu zobaczymy wersję fizyczną zakomponowaną przez Eugeniusza Geno Małkowskiego oraz kilka wybranych utworów artysty z cyklu ”Wspólne malowanie”.

Niespodzianką będzie kod multimedialny Warszawa 01 skomponowany przez Kubę Garścia – multisensualnego twórcę, autora instalacji imersywnych i installplantacji.

LOGO RiSi

Niemczycka Gallery baner duży

szukaj wpisów które mogą Cię jeszcze zainteresować:

Dodaj komentarz:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

ART KONSULTACJE
Magazyn

Kursy online

Odwiedź sklep Rynku i Sztuki

Zobacz nasze kursy Zobacz konsultacje dla artystów

Zapisz się do naszego newslettera

Zapisując się na newsletter zgadzasz się z regulaminem portalu rynekisztuka.pl Administratorem danych osobowych jest Media&Work Agencja Komunikacji Medialnej (ul. Buforowa 4e, p. 1, p-2-5, 52-131 Wrocław). Podanie danych jest dobrowolne. Zgoda na otrzymywanie informacji handlowych może zostać wycofana w każdym czasie. Więcej informacji na temat danych osobowych znajduje się w Polityce prywatności.