szukaj w portalu Rynek i Sztuka MENU
SKLEP BANER DUŻY

Artyści STALOWEJ w Rampie

21.03.2016

Aktualności, Polska: wydarzenia, Wystawy: Polska

Galeria STALOWA nawiązała współpracę z Teatrem Rampa działającym na warszawskim Targówku. Z tej okazji serdecznie zaprasza na wernisaż wystawy malarstwa „Artyści STALOWEJ w Rampie”, który odbędzie się 22.03 godz. 18.00 w Teatrze Rampa. 

Wystawa będzie okazją do podziwiania prac 20 młodych, zdolnych artystów. Zaprezentowane zostaną m.in. syntetyczne w formie, ale bogate w ornamentyce obrazy Bereniki Kowalskiej, niezwykłe płótna Martyny Borowieckiej, których tematem są rozmaite faktury: fantazyjnie pogięte blachy, potłuczone szkło, pomięta satynowa pościel…, przeniknięte delikatnym światłem pejzaże Magdaleny Laskowskiej oraz prace nieco surrealistyczne, o zgeometryzowanych formach Marcina Kowalika. Nie zabraknie też prac młodego krakowskiego artysty Bartosza Czarneckiego. Jego obrazy wymagają odkrywania, aktywności, wnikliwego podejścia – podejścia bliżej, lub odejścia dalej. Przez to raz widzimy obraz abstrakcyjny, a raz dzieło przedstawiające.

Ponadto w foyer Tetaru Rampa zobaczyć będzie można prace Pawła Słoty, Piotra Pasiewicza, Agnieszki Żak-Biełowej, Violi Tycz, Justyny Kabali, Iwony Cur, Darusza Milczarka oraz wielu, wielu innych artystów zaprzyjaźnionych z Galerią STALOWA.

Artyści STALOWEJ w Rampie
Wernisaż wystawy: 22.03 godz. 18.00 w Teatrze Rampa (ul. Kołowa 20)
Wystawa trwa: do 24 kwietnia 2016

Fotografia (góra): Agnieszka Żak-Biełowa, Campo di  fiori, 2013, źródło: Galeria STALOWA

LOGO RiSi

szukaj wpisów które mogą Cię jeszcze zainteresować:

Dodaj komentarz:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Magazyn

Kursy online

Odwiedź sklep Rynku i Sztuki

Zobacz nasze kursy Zobacz warsztaty o sztuce

Zapisz się do naszego newslettera

Zapisując się na newsletter zgadzasz się z regulaminem portalu rynekisztuka.pl Administratorem danych osobowych jest Media&Work Agencja Komunikacji Medialnej (ul. Buforowa 4e, p. 1, p-2-5, 52-131 Wrocław). Podanie danych jest dobrowolne. Zgoda na otrzymywanie informacji handlowych może zostać wycofana w każdym czasie. Więcej informacji na temat danych osobowych znajduje się w Polityce prywatności.