szukaj w portalu Rynek i Sztuka MENU

„APTEKA LEKÓW GOTOWYCH” w Galerii Zderzak

30.03.2016

Polska: wydarzenia, Wystawy: Polska

Poradnik o rynku sztuki

Galeria Zderzak, wychodząc naprzeciw zamiłowaniu naszego społeczeństwa do kuracji parafarmaceutykami, przedstawia wystawę pt. „APTEKA LEKÓW GOTOWYCH”, której wernisaż odbędzie się 1 kwietnia o godzinie 19:00. Wystawa potrwa do 14 maja 2016 r.

Witaminy i multiwitaminy, preparaty mineralne, zestawy makro- i mikroelementów, antyoksydanty, pojedyncze pierwiastki potrzebne organizmowi, medykamenty wspomagające odporność oraz liczne środki na wzmocnienie sił witalnych zaprezentują artyści tacy jak:

Bogusław Bachorczyk, Stefan Gierowski, Julian Jończyk, Marek Kijewski, Ziemowit Kmieć, Zbigniew Sałaj, Monika Szwed, Małgorzata Turewicz-Lafranchi, Erwina Ziomkowska i inni

Wernisaż w piątek 1 kwietnia 2016 o godzinie 19:00.

Motto:
Przepraszam, Pan wychodzi?
Czy ten wiatr Panu szkodzi?
Nie, mnie szkodzą tylko rzeczy mączne…

K.I.G.
Proponujemy leki „…na złe kompleksy, na artretyzm, eklektyzm, na miłość …” i na wiele innych przypadłości, o których nie wspomina Poeta.
A zwłaszcza na wiosenne osłabienie ciała i ducha. Polecamy!

LOGO RiSi

 

szukaj wpisów które mogą Cię jeszcze zainteresować:

Dodaj komentarz:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

ART KONSULTACJE
Magazyn

Kursy online

Odwiedź sklep Rynku i Sztuki

Zobacz nasze kursy Zobacz konsultacje dla artystów

Zapisz się do naszego newslettera

Zapisując się na newsletter zgadzasz się z regulaminem portalu rynekisztuka.pl Administratorem danych osobowych jest Media&Work Agencja Komunikacji Medialnej (ul. Buforowa 4e, p. 1, p-2-5, 52-131 Wrocław). Podanie danych jest dobrowolne. Zgoda na otrzymywanie informacji handlowych może zostać wycofana w każdym czasie. Więcej informacji na temat danych osobowych znajduje się w Polityce prywatności.