szukaj w portalu Rynek i Sztuka MENU

Wystawa malarstwa Katarzyny Karpowicz „Genius Loci” w Galerii Artemis – relacja

20.04.2016

Aktualności, Polska: wydarzenia, Wystawy, Wystawy: Polska

14 kwietnia w krakowskiej Galerii Sztuki Artemis odbył się wernisaż wystawy malarstwa Katarzyny Karpowicz „Genius Loci”. Wystawa poświęcona duchowi miejsca przyciągnęła licznych gości. Ekspozycję można oglądać jeszcze do 7 maja.

Wernisaże w galerii Artemis zawsze są tłumne. Na otwarciu wystawy malarstwa Katarzyny Karpowicz  Genius loci część publiczności musiała zostać na zewnątrz. Reprezentowane były absolutnie wszystkie pokolenia, od emerytowanych pedagogów ASP, poprzez pokolenie rodziców Artystki, czyli Anny i Sławomira Karpowiczów po ogromną grupę młodych artystów i sympatyków sztuki , których przywiodła informacja w mediach społecznościowych.

Dużym wyróżnieniem dla Artystki i galerii była obecność Wiceprezydenta Miasta Krakowa Andrzeja Kuliga, który z wielkim zainteresowaniem i aprobatą przyjął autorski komentarz Katarzyny Karpowicz.

Malarstwo zyskało duże uznanie, czego dowodem były sprzedaże i rezerwacje jeszcze przed wernisażem.

Wystawa w Galerii Artemis czynna będzie do 7 maja.

Fotografia (góra): Wernisaż wystawy prac Katarzyny Karpowicz „Genius loci”, fot. Galeria Artemis

LOGO RiSi

szukaj wpisów które mogą Cię jeszcze zainteresować:

Dodaj komentarz:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Magazyn

Kursy online

Odwiedź sklep Rynku i Sztuki

Zobacz nasze kursy Zobacz warsztaty o sztuce

Zapisz się do naszego newslettera

Zapisując się na newsletter zgadzasz się z regulaminem portalu rynekisztuka.pl Administratorem danych osobowych jest Media&Work Agencja Komunikacji Medialnej (ul. Buforowa 4e, p. 1, p-2-5, 52-131 Wrocław). Podanie danych jest dobrowolne. Zgoda na otrzymywanie informacji handlowych może zostać wycofana w każdym czasie. Więcej informacji na temat danych osobowych znajduje się w Polityce prywatności.