szukaj w portalu Rynek i Sztuka MENU

Aukcja TERAZ NOWOCZESNE SZTUKA XXI WIEKU w D.A. Rempex

06.05.2016

Aktualności, Polska: aukcje

Poradnik o rynku sztuki

Dom Aukcyjny Rempex zaprasza do udziału w aukcji TERAZ NOWOCZESNE SZTUKA XXI WIEKU. Aukcja odbędzie się 11 maja 2016 r. o godzinie 18.00.

Teraz nowoczesne to projekt aukcyjny mający na celu zainteresowanie szerokiego grona kolekcjonerów sztuką XXI wieku. W ofercie D. A. Rempex zostały zaprezentowane prace twórców młodego i średniego pokolenia wszystkie powstałe po 2000 roku. Wszechstronni artyści, zaprezentowani w rozbudowanym katalogu aukcyjnym są znanymi twórcami zarówna w obiegu aukcyjnym jak i galeryjnym, są również wielokrotnie nagradzani w licznych konkursach, ich prace były prezentowane na wielu wystawach i niejednokrotnie wykorzystali przestrzeń katalogu do autorskich komentarzy, przybliżając i objaśniając swoje dzieła, idee i zainteresowani.

Jest to pierwsza tego rodzaju aukcja organizowana przez Dom Aukcyjny Rempex, w założeniu cykliczna, odbywająca się dwa razy w roku w wiosennym i jesiennym sezonie, nawiązująca między innymi do wcześniejszych działań promujących i popularyzujących sztukę aktualną takich jak targi bez tytułu czy kilka edycji aukcji street artu, designu.

Oferta została skonstruowana w oparciu o notowania aukcyjne i ceny galeryjne dzieł autorów prezentowanych w katalogu, tak by ceny wywoławcze poszczególnych pozycji były częścią kwot realizowanych dotychczas sprzedaży i wciąż stanowiły gratkę dla miłośników sztuki oraz kolekcjonerów.

D. A. Rempex ma nadzieję, że to co aktualne i nowoczesne, a zatem z założenia otaczające nas na co dzień, zostanie rozszerzone o zainteresowanie sztuką najnowszą, która zasługuje na szczególną uwagę, ponieważ komentuje, prowadzi narracje, relacjonuje, wzrusza, budzi emocje, tu i teraz.

W Czasie aukcji pod młotek pójdą prace takich artystów jak: L. Achtelik, K. Bożek, D. Buczkowska, I. Chamczyk, I. Cur, M. Cybulska, B. Czarnecki, E. Dwurnik, M. Ejsmond-Ślusarczyk, M. Frej, I. Herc, D. Jasiński, M. Kalinowska, M. Kiesner, A. Kleczkowska, B. Kokosiński, T. Kołodziejczyk, M. Kowalik, B. Kowalska, D. Krysta, M. Laskowska, R. Listwan, M. Maciejowski, Z. Majrowski, K. Matyjaszkowicz, D. Mlącki, S. Młodożeniec, B. Murawska, D. Nieznalska, I. Nikić, A. Nikiel, R. Olbiński, R. Olszowski, A. Orbaczewska, L. Polcyn, M. Rachwalik, J. Słomkowski, P. Słota, I. Staręga, A. Szprynger, P. Szwabe, M. Ślusarczyk, V. Tycz, L. Wasilewska, P. Weinreb, M. Wielek-Mandrela, B. Wiłun, D. Woźniak, G. Zielaskowska, E. Zigura, N. Zigura.

Aukcja TERAZ NOWOCZESNE SZTUKA XXI WIEKU
Kiedy: 
11 maja 2016 r. godz.: 18.00
Wystawa przedaukcyjna: 4 – 11 maja 2016 r.
Miejsce: Sale wystawowe D. A. Rempex, ul. Karowa 31, Warszawa, pon. – pt.: 11.00 – 19.00, sob.: 12.00 – 15.00
Przyjmowanie zleceń: 22 826 44 08, +48 669 222 259, salon@rempex.com.pl

Fotografia (góra): Maria Kiesner, Siena, 2015, olej, płótno, 40 x 60 cm, źródło: D.A. Rempex

LOGO RiSi

szukaj wpisów które mogą Cię jeszcze zainteresować:

Dodaj komentarz:

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

ART KONSULTACJE
Magazyn

Kursy online

Odwiedź sklep Rynku i Sztuki

Zobacz nasze kursy Zobacz konsultacje dla artystów

Zapisz się do naszego newslettera

Zapisując się na newsletter zgadzasz się z regulaminem portalu rynekisztuka.pl Administratorem danych osobowych jest Media&Work Agencja Komunikacji Medialnej (ul. Buforowa 4e, p. 1, p-2-5, 52-131 Wrocław). Podanie danych jest dobrowolne. Zgoda na otrzymywanie informacji handlowych może zostać wycofana w każdym czasie. Więcej informacji na temat danych osobowych znajduje się w Polityce prywatności.