szukaj w portalu Rynek i Sztuka MENU

Aukcja Kto się nie boi awangardy! – Fundacja Profile

09.05.2016

Aktualności, Polska: aukcje

Fundacja Profile zaprasza na wyjątkową aukcję zatytułowaną Kto się boi awangardy!, która odbędzie się w poniedziałek 16 maja. Start aukcji o godz. 19.00. 

Kto się boi awangardy! to aukcja sztuki współczesnej obejmująca prace czołowych twórców polskiej awangardy. W ramach aukcji organizatorzy proponują dzieła artystów o kluczowym znaczeniu dla historii polskiej sztuki współczesnej, zarówno klasyków powojennej awangardy jak młodszych kontynuatorów awangardowych tradycji.

Aukcja będzie wyjątkową okazją do nabycia prac artystów, których dzieła znane są z kolekcji muzealnych i książek o sztuce współczesnej.

Oferta aukcyjna obejmuje prace kilkunastu artystów: Tomasz Ciecierski, Andrzej Dłużniewski, Jarosław Kozakiewicz, Jarosław Kozłowski, Paweł Kwiek, Natalia LL, Andrzej Lachowicz, Zbigniew Libera, Łódź Kaliska, Ewa Partum, Andrzej Paruzel, Józef Robakowski, Jerzy Rosołowicz, Paweł Susid, Zbigniew Warpechowski, Ryszard Waśko, Krzysztof Wodiczko.

Wszystkie prace będą eksponowane w ramach wystawy przedaukcyjnej prezentowanej w dniach 11. 05. 2016 – 15.05.2016 (od środy do niedzieli) w godz. 12.00 – 19.00 w siedzibie Fundacji Profile.

Katalog aukcji jest dostępny na stronach: www.fundacjaprofile.pl; www.artinfo.pl

 

LOGO RiSi

szukaj wpisów które mogą Cię jeszcze zainteresować:

Dodaj komentarz:

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Magazyn

Magazyn

Czytaj najnowszy numer Magazynu RiSZ online.

Kup magazyn Zobacz inne nasze publikacje

Zapisz się do naszego newslettera

Zapisując się na newsletter zgadzasz się z regulaminem portalu rynekisztuka.pl Administratorem danych osobowych jest Media&Work Agencja Komunikacji Medialnej (ul. Buforowa 4e, p. 1, p-2-5, 52-131 Wrocław). Podanie danych jest dobrowolne. Zgoda na otrzymywanie informacji handlowych może zostać wycofana w każdym czasie. Więcej informacji na temat danych osobowych znajduje się w Polityce prywatności.